3. kolo FK Znojmo ml. žáci oranž - Šanov 8:7

Goly: Rytíř 3, Prycl 2, Tejkal, Zezula, Míča.

Hodnocení utkání

Dnešní zápas byl jak na houpačce. Začali jsme výborně,kombinační hrou jsme soupeře přehrávali a záhy jsme vedly 2:0. Pak jsme však pěkné akce začali střídat s chybami a poločas prohráli 2:3. Když na začátku druhé půle soupeř vsítil 4 branku,už by si na náš tým nikdo nevsadil. Kluci však zabojovali a dokázali zápas otočit,chyby se nám však stále nevyhýbali ,takže to bylo v závěru pěkné drama. Všichni hráči zaslouží pochvalu,když takhle budeme hrát a ještě lépe, radost z fotbalu se dostaví. Zvláštní pochvala za hattrick Ondrovi Rytířovi,dále Martinu Pryclovi ač první poločas chytal,druhý vsítil v útoku 2 branky a zavelel k obratu,Filipovi Míčovi gratulace, že hned v jeho prvním zápase dal branku ,všichni další hráči se na tomto úspěchu podílely, neboť uhlídat hráče soupeře číslo 6 nebylo vůbec jednoduché a proto jsme JEDEN TÝM.