logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo Mladší přípravky na turnaji Loko Brno

V sobotu 4.3.2017 jsme odehráli poslední kolo zimní halové ligy pořádané Lokomotivou Brno.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš, Skopal Viktor - Vašíček Nikolas, Železný David, Vyroubal Adam, Kabourek David, Kmeť Tomáš, Mareček Jakub, Vizingr Matěj, Veselá Jana, Marečková Denisa, Železná Natálie. Trenéří Leoš Ludvík, Přema Skopal,

Vzhledem k většímu počtu omluvenek jsme tentokrát měli v akci jeden tým, který odehrál zápasy ve dvou skupinách. Měli jsme odehrát 6 zápasů, ale vzhledem k neúčasti týmu Rousínova jsme odehráli o jeden zápas méně.

Výsledky

FK Znojmo - Lískovec 4 : 5 Góly - Vašíček 3, Kabourek

FK Znojmo - Sparta Brno 6 : 8 Góly - Vašíček 3, Vyroubal 2, Železný

FK Znojmo - Loko dívky 4 :3 Góly - Vašíček 3, Železný

FK Znojmo - Moravská Slavia 5 : 4 Góly - Železný 2, Vyroubal, Vašíček, Veselá

FK Znojmo - Lokomotiva Brno 6 : 1 Góly - Veselá 3, Železná 2, Vyroubal

Dnešní poslední kolo zimní halové ligy si všichni hráči, i my trenéři a doufám, že i rodiče užili. Velkým soupeřem a to všech týmů bylo obrovské horko, které panovalo v hale. První 3 zápasy jsme se museli obejít bez našich holek Janičky, Denisky a Natálky, které nastoupily za domácí tým Lokomotiva dívky a všechny byly vynikající a byly tahouni dívčího týmu. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Niky, který třikrát za sebou vstřelil hattrick. První turnaj s námi sehrál i Matěj a určitě nezklamal. Všechny utkání byly vyrovnané a je dobře, že padalo i hodně gólů. V prvních dvou zápasech jsme vedli, ale bohužel nám to nevydrželo celý zápas. Během všech zápasů jsme si vytvořili i spoustu dalších gólových šancí, ale nebyli jsme dostatečně důrazní v jejich proměnění. Celou halovou ligu jsme absolvovali se střídavými úspěchy. Všechny hráče jsme postupně rozdělovaly vyrovnaně do dvou týmů a určitě jsme nezklamali.

Poděkování za celou zimní ligu patří rodičům, kteří nás vždy podporovali.

Nyní nás ještě čeká několik tréninků v tělocvičně a hned jak nám to trošku počasí dovolí, tak se všichni těšíme na venkovní tréninky na našem hřišti a fotbalové zápasy na trávě. Věřím, že jsme celou zimu pilně trénovali a těším se jak to všichni hráči přenesou do venkovních tréninků a soutěžních utkání.

Trenéři: Leoš Ludvík, Přema Skopal

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři