9. a 10. kolo starší přípravky

9.kolo hřiště Micmanice

10.kolo hřiště Oleksovice

Sestavy výsledky a hodnocení obou turnajů

9.kolo hřiště Micmanice

FK Znojmo oranžová: Vystrčil Jan, Štancl Petr, Matoušek Lukáš, Daněk Filip, Schwarz Lukáš, Baran Ondřej, Herold Nicolas, Bureš Lukáš, Polášek Lukáš, Záhora Radek, Král Dominik

FK Znojmo oranžová - Micmanice/Slup 7:2

góly: Schwarz 2, Baran, Záhora 2, Bureš 2

FK Znojmo oranžová - Dyjákovičky 9:3

góly: Schwarz 4, Baran 2, Záhora 3

Kluci tyto zápasy odehráli opět ve velké pohodě a s chutí si zastříleli. Jsem opět rád, že kluci nepodcenili vůbec nic a opět bez řečí mezi sebe vzali dalšího nováčka, kterého jsme zkusili a to Domču ročník 2008. Většinu pasáží hráli ve čtyřech v poli, aby hra byla aspoň trochu vyrovnaná a dávala smysl.

FK Znojmo modrá: Kaidl Lukáš, NGuyen Petr, Jordán Jakub, Bernát Matyáš, Vyroubal Adam, Tejkal Ivo, Částek Ondra a Martin, Nováková Emily, Kaidl Tobiáš

FK Znojmo modrá - Dyjákovičky 8:3

góly: Tejkal 2, Nováková, Vyroubal, Bernát 2, Částek Martin, Jordán

FK Znojmo modrá - Micmanice/Slup 12:3

góly: Tejkal 2, NGuyen, Bernát, Kaidl Tobiáš 2, Částek Martin, Vyroubal 3, Částek Ondra 2

Tento tým byl rozložen do čtyř ročníků 06-10. I tentokrát jsme vzali úplného nováčka této soutěže a to Emilku. Předvedla úžasný výkon a neskutečnou bojovnost a vstřelila hned náš druhý gól a to krásně z voleje z rohu, supr!  V tomto utkání dali gól úplně všichni kromě brankáře. Jsem rád, že trenér soupeře nasadil do druhého poločasu všech sedm svých malých kluků a nechal je hrát bez ohledu na výsledek. Samozřejmě proti ním hráli naše děti mladšího ročníku. Starší kluci fandili a užili si to jako kdyby byli na hřišti, pro vás kluci obrovská pochvala.

10. kolo hřiště Oleksovice

FK Znojmo oranžová: Vystrčil Jan, Štancl Petr, Mikulášek Jakub, Svoboda Jan, Baran Ondřej, Bureš Lukáš, Jaskula Petr, Voldřich Marek, Bernát Matyáš,Molík Jakub a Ondra

FK Znojmo oranžová - Oleksovice 11:1

góly: Baran 6, Bernát, Mikulášek 2, Štancl, Tejkal

FK Znojmo oranžová - Dobšice 6:3

góly: Baran, Bernát 2, Tejkal 2, Mikulášek

Ani v tomto kole neměli kluci větší problémy a jsem rád, že zápasy byly v době volna hokejistů a tři kluci se mohli zúčastnit těchto zápasů. Je na ně spolehnutí a když mají volno tak se vždy zúčastní, super přístup. Musíme vyzdvihnout výkon našeho nejmladšího hráče Ondry Molíka, od kterého jsme takový výkon vůbec nečekali. Tyčka se v Oleksovicích třepe ještě dnes. Zodpovědný výkon celého týmu.

FK Znojmo modrá:Štancl Petr,Kaidl Lukáš,NGuyen Petr,Vyroubal Adam,Jordán Jakub,Záhora Radek,Brzobohatý Marek,Horecký Tomáš,Vašíček Nicolas,Kaidl Tobiáš

FK Znojmo modrá-Dobšice  5:3

góly: Vyroubal,Brzobohatý 2,Jordán 2

FK Znojmo modrá-Oleksovice  11:3

góly: Záhora 3,Vašíček 2,Brzobohatý,Vyroubal,Jordán 2,Kaidl Tobík,Horecký

Hned na začátku chci zdůraznit,že tento tým byl věkově jeden z nejmladších,který na podzim nastoupil. Výkon který kluci předvedli proti Dobšicím byl naprosto úžasný. Soupeř byl větší a starší,ale kluci předvedli,že i v tomto věku dokáží plnit pokyny a soupeře napadali hned při rozehře,byli tvrdí v soubojích, hráli týmově a hlavně dávali nádherné branky. Musím ještě podotknout, že všichni kluci odehráli stejný čas ve hře a to i ti nejmladší Niky a Tobik, o to je tahle výhra cennější. Kluci takový výkon jsem od vás ještě neviděl, smekám.  Druhý zápas už to kluci trochu šulili, za což jsem jim trochu vyhuboval, ale chápu že i tento výkon na soupeře bez problému stačil a hodně sil je stál první zápas. Pro všechny zasloužená pochvala.

Trenéři: Štancl Petr, Kaidl Luboš