Mladší přípravka v Řeznovicích

V neděli 25.6.2017 zajížděla mladší přípravka ke svému poslednímu turnaji jarní části, nedaleko Ivančic, do Řeznovic, kde se utkala s týmy z krajské soutěže: FC Ivančice A, FC Ivančice B, Zbrojovka Brno, FC Svratka modrá, FC Svratka žlutá, Tatran Kohoutovice, FC Moravský Krumlov, SK Šlapanice, SK Říčany. Hrálo se systémem 4 +1 s hrací dobou 1x 18minut.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Ludvík Matyáš - Marečková Denisa, Říha Tomáš, Železný David, Papoušek David, Vašíček Nicolas, Veselá Jana, Varga Patrik, Kabourek David, Mareček Jakub.

FK ZNOJMO - FC Ivančice B - 6 : 7 Góly: Železný 3, Vašíček 2, Veselá

FK ZNOJMO - FC Ivančice A - 3 : 5 Góly: Železný, Vašíček, Papoušek

FK ZNOJMO - FC Svratka žlutá - 11 : 1 Góly: Železný 4, Vašíček 4, Varga 2, Veselá

FK ZNOJMO - FC Mor. Krumlov - 2 : 6 Góly: Železný, Vašíček

FK ZNOJMO - FC Zbrojovka Brno - 3 : 13 Góly: Vašíček 3

FK ZNOJMO - SK Šlapanice - 7 : 2 Góly: Železný 3, Vašíček 2, Veselá, Varga

FK ZNOJMO - FC Svratka modrá - 13 : 0 Góly: Vašíček 5, Železný 4, Veselá 3, Varga

FK ZNOJMO - Tatran Kohoutovice - 7 : 2 Góly: Vašíček 2, Veselá 2, Varga 2, Železný

FK ZNOJMO - SK Říčany - 1 : 3 Góly: Vašíček

Odehráli jsme dobrý turnaj. Hned od druhého utkání nám pro zranění vypadl Tomáš Říha, což byla citelná ztráta do obrany. Až na první utkání, které se nám vůbec nepodařilo jsme odehráli zbývající zápasy dobře. Jediná Zbrojovka nás herně přehrávala a byli jsme pro ni snadné sousto. V útoku se výborně doplňovalo útočné trio Niky, Dava, Janča. I přes horké počasí všichni hráči bojovali do posledního zápasu a odevzdali pro tým maximum. Tento celodenní turnaj jsme zakončili 5. místem s bilancí 4 výher a 5 proher. Velké poděkování patří i rodičům, kteří tento nedělní den absolvovali s námi a naše hráče povzbuzovali při všech zápasech.

Leoš Ludvík