9.kolo FK Znojmo A – FC Miroslav 0:2 (0:0)

Kotáb – Kafka, Šťáva, Kubošný – Bálka, Zimek, Dušek(73´ Svatoš), Samek Jan(73´ Dufek) – Procházka, Železný (73´ Černý), Németh (82´ Kropáček)

FC Miroslav:

Bula – Szajko(80´ Iran), Demek (60´ Morong), Hajzner(36´ Konečný), Šimša, Škvařil (60´ Brveník), Krula, Vyžrálek, Beran, Kůra, Sedláček

Trenér Jarda Ludvík

Tento zápas jsme si úplně zbytečně prohráli sami. Jinak se to hodnotit nedá. Do zápasu jsme vstoupili výborně a první poločas jsme měli pevně ve své režii. Dobře jsme se pohybovali, předváděli jsme pěkné akce a soupeře jsme vůbec nepustili ke střele na naší bránu. Do kabin jsme měli jít jednoznačně s vedením 3:0. Bohužel naše koncovka je tragická. Přístup, nasazení, prostě celkový výkon byl z naší strany opravdu výborný, ukázali jsme, že jsme schopni předvádět kvalitní hru. Začátek druhé půle nám vůbec nevyšel a vůbec tomu nerozumím. Úplně jsme vypadli z tempa, přestali jsme se pohybovat, laxně ale opravdu velmi laxně jsme se zbavovali míče, nešli jsme si pro něho, hráli jsme alibisticky, nepřesně a naprosto bez nasazení. Branku dostaneme z ničeho, 2x můžeme míč odehrát a nic, ten se odrazí k hostujícímu hráči, který prostě jednoduše napálí míč na naši branku a je z toho gól. Z jediné střely na bránu… Pak jsme se znovu vzpamatovali, vrátili se do zápasu, vytvořili si obrovskou tutovku na vyrovnání, ale netrefíme ani branku…

Celkové hodnocení je jednoduché, pokud nedáme branku, nemůžeme vyhrát a i remíza by dnes byla ztráta.