15.kolo FK Znojmo A – TJ Sokol Novosedly 0:3 (0:1)

Branky: 23´+ 50´ Kirschner, 80´ Němeček

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo

Kotáb – Kafka, Šťáva, Kubošný (53´ Svatoš) – Samek J. (53´ Dušek), Zimek, Blažíček (53´ Bohdálek), Dufek – Procházka, Železný (75´ Bálka), Ostrý

Novosedly

Dvořák – Michálek, Nádeníček, Svízela, Němec, Tinc, Janulík (86´ Dostál), Pukančík (84´ Matušinec), Stupár, Kirschner, Němeček

Trenér Jarda Ludvík

Začali jsme výborně a po prvních 20 minutách jsme měli jednoznačně vést 3:0. Bohužel po naprosto zbytečné a nesmyslné chybě jsme soupeři dovolili skórovat. Toto nás srazilo hlavně psychicky a po zbytek první půle jsme se z toho nevzpamatovali. Druhou půli začneme dobře, ale opět soupeři neskutečně darujeme druhou branku. I když jsme se snažili a hru dobře oživili střídající hráči, tak nás soupeř do ničeho vepředu nepustil a když už ano, tak to ztroskotalo na naší nepřesné příhře. Třetí branka v naší síti tomu už jen zasadila poslední políček. Hrubé a naprosto zbytečné individuální chyby, které se pořád opakují, rozhodly o výsledku zápasu.