logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo SK Tuřany - FK Znojmo A 1:2 (1:0)

9.kolo SK Tuřany - FK Znojmo A 1:2 (1:0)

Gól - Vašíček - 2

Sestava a hodnocení utkání

Vítamvás-Dufek,Rehbreger T.,Šťáva,Ostrý,Procházka,Železný P.,Samek M.,Németh,Balík,Vašíček.

Náhradníci : Škubal,Lehocký,Havliš,Kafka Jacek,Cileček,Rehberger M.

Řekli po utkání trenéři : Železný Milan, Samek Jiří.

Pro náš tým velice důležité vítězství z venkovního zápasu. Soupeř z Tuřan měl o jeden bod více než my. Na tento zápas jsme udělali několik změn oproti minulému zápasu. Už v autobuse byla dobrá nálada a postarali se o to dva mladíci Ota Škubal a Vojta Lehocký, kteří nám pouštěli povzbuzující muziku a udělali skvělou atmosféru před zápasem. Začátek zápasu nám ale nevyšel. Dostali jsme gól ze standartní situace, na který jsme v prvním poločasu nedokázali odpovědět. Měli jsme k tomu asi tři dobré gólové příležitosti. V druhém poločasu jsme udělali několik změn v rozestavění a bylo to znát na našem herním projevu. Výborně do zápasu za stavu 1:0 nastoupil mladík Ota Škubal a dokázal svým výkonem v 16 letech celé mužstvo vyhecovat. To samé platí i o Pavlu Havlišovi 17 let který rovněž svým výkonem nezklamal. Vyrovnání přišlo až v 71. minutě po krásné akci Milan Samek, Tibor Ostry a zakončující Martin Vašíček. O druhý náš gól, který byl vítězný se postaral dnes nejvýraznější postava v našem týmu Vašoun, když po centru od Milana Samka vstřelil gól hlavou přímo do šibenice, to běžela 83. minuta. Závěr zápasu jsme dohráli zkušeně a domací tým jsme do ničeho nepustili. Ještě jedna důležita věc, domací za stavu 1:0 měli dvě obrovské šance naštěstí pro nás je nevyužili. Dnes zaslouží pochvalu všech 17 hráčů, realizační tým i diváci, kteři za náma do Brna dojeli a fandili nám až do konce utkání. Bylo vidět na všech že tímto zápasem žijou.

Nejlepšími hráči utkání byli Martin Vašíček autor dvou gólů a nejmladší hráč utkání Ota Škubal. V druhém poločasu se dařilo Milanu Samkovi a Tiborovi Ostrému. V obraně to šlo i mladému Marku Balíkovi.

Teď je potřeba na tyto tři body navázat v domácím zápase v derby proti Únanovu.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři