logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo FK Znojmo C- HL. Mašůvky 4:1 (2:0)

Goly: Gavoš 3,Laťas,

Sestava,hodnocení a komentáře k utkání

Mara Reh-Bendik,Kadla,Kodl,Lupen-Karlos,Kempa,Rohák,Vašek-Laťas,Gavoš

Náhradníci:Dalda,Truhlik,Dejv,Miloš Řih,Jeňa,David Balada,Dan Ondra.

Očima trenéra:Náš dnešní soupeř je specifický v tom,že do každého utkání,které s námi hraje nastupuje v úplně jiné sestavě a stává se pro nás naprosto nečitelným.Hlavně v první půli nás Mašuvky zaskočili velmi kvalitní hrou a několikrát nebezpečně ohrozili naší branku.Naštěstí bez gólového efektu.My jsme jako už tradičně nejdříve potřebovali zahodit pár tutovek než jsme dočkali branky.Vstřelil jí Laťas,který využil zaváhání brankáře hostí a z blízka pohodlně otevřel skóre.

Do poločasu ještě zvýšil na 2:0 Gavoš.V poločase jsme vystřídali 4 hráče najednou.Druhý poločas byl z naší strany po fotbalové stránce daleko lepší než první.Potvrzuje to i branka Gavoše,která padla po nádherné kombinační akci.Pak nás přibrzdila velmi přísná penalta za nastřelenou ruku u těla.Přibyl tak snížil na 3:1.Klid do našich řad pak dodal Gavoš svým dalším golem a završil tak hattrick.Závěr zápasu se tradičně dohrával v režii hráčů,kteří si tipovali na výsledek utkání.Nakonec vyhrál Dejv,který za stavu 4:1 odbránil všechny soupeřovi nebezpečné akce a navíc zásoboval náš útok řadou nepřesných přihrávek.Kadlova snaha upravit skóre na5:1 a vyhrát tak tip tím pádem vyšla vniveč.

Řekli po utkání:

Rohák:Mrzí mě,že jsem kvůli zranění lýtka tak brzy střídal.Není pravdou,že jsem střídal jen kvůli tomu abych otevřel hospodu,když jsem viděl plnou tribunu diváků.Toto nemám v povaze.

Jeňa:Dneska jsem neměl vůbec nastupovat obnovil jsem si zranění a přijdu tak o zápas roku v Pavlicích.

Miloš Řihaček:V prvním poločase jsem jako pomezní rozhodčí údajně pustil několik jasných ofsajdů,spoluhráči však tyto šance nevyužili.Na svou obhajobu musím dodat,že jestliže jsem chyboval nebylo to záměrně.Naši hráči(např.Laťas) jsou tak rychlí,že se to těžko posuzuje.

Kadla:Jestli se někdo bude nesmyslně vymlouvat,že nejede na zápas do Pavlic tak si to s ním vyřídím osobně.Že Roháku.

Luboš Kaidl:Chlapci gratuluji a i když jsem po operaci na nemocenské duchem jsem pořád s vámi.

Dejv:Tipuju,že zítra Pavlice prohrají v Havraníkách 1:0 a my se konečně trochu utrhneme.

Bendik:Omlouvám se Laďovi Berkovi za ty dva míče co jsem zakopl 30 metrů za tribunu.Neměl jsem svůj den.

Kodl:Dneska jsem se při té nesmyslné penaltě tak rozčílil,že jsem si málem vykoledoval červenou.Olmlouvám se spoluhráčům a příště se budu ovládat.

Kempa:Už potřetí jsem přinesl Samovi členské příspěvky a už potřetí jsem je utratil v hospodě ještě dříve než jsem je stačil odevzdat.Budu je muset asi poslat poštou nebo co.

Karlos:Podle mého názoru mně kapitánská páska sluší.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři