Dvě utkání C týmu

V neděli 29.4. a v úterý 1.5. sehrál náš C tým dvě utkání okresní soutěže. Obě utkání na hřištích soupeřů a přivezl krásných 6 bodů!!

Výsledky sestavy a hodnocení utkání

17.kolo GREŠLOVO MÝTO - FK - ZNOJMO C 1:4 (1:0)

Góly - Gavoš 2,Pospec 2.

Sestava a hodnocení utkání

SESTAVA:Mara Reh.-Dosy Kadla,Truhlik,Lupen-Vašek Hol.Kempa,Jarda Hel,Čáp-Gavoš,Laťas.

NÁHRADNÍCI:Jeňa,Dalda,Pospec,Karlos,Dejv,Miloš Řih.

OČIMA TRENÉRA:Od začátku utkání jsme se snažili hrát svoji kombinační hru.Terén byl však natolik špatný,že to prostě nešlo.Domácí byli nebezpečnější před naší brankou a vstřelili i úvodní gól zápasu.Zhruba od 20. minuty jsme přešli na hru se třemi útočníky a zjednodušili jsme hru.Před poločasem mohl vyrovnat Jarda Hel. z penalty,ale brankář jeho střelu vyrazil.Vyrovnali jsme až ve druhé půli.Po rohu Kempy se prosadil Gavoš hlavou.Tentýž hráč dal branku i na 2:1,kdy proměnil samostatný nájezd.Další dva góly přidal Pospec ml.Domácí pak rezignovali a my utkání dohráli v pohodě.Škoda jen několika zahozených šancí.Doufám,že si kluci něco nechali na příští zápas.

12.kolo VRANOV - FK ZNOJMO -C- 3:7 (1:4)

Góly - Gavoš 3,Čáp,Pospec,Jarda Hel,Dan Kubále.

SESTAVA:Jeňa-Rohák,Kadla,Dalda,Lupen-Přema,Kempa,Jarda Hel,Čáp-Gavoš,Pospec ml.

NÁHRADNÍCÍ:Dejv,Vašek Hol,Dan Kubále(Danďa),Karlos,Miloš Řih,Laťas.

OČIMA TRENÉRA:Hned v úvodu zápasu jsme šli do vedení.Jeňův dlouhý výkop propadl domácí obranou a Pospec levačkou propálil brankáře 1:0.Domácí však za chvíli vyrovnali prudkou střelou z dálky.Do poločasu jsme skórovali pouze my.Gavoš,Čáp a Jarda Hel upravili na 1:4 pro nás.Ve druhé půlce padlo dalších 5 branek.Za nás to byl Gavoš dvakrát a posila Danďa jednou.Pro oko diváka to byl atraktivní zápas ve kterém padlo 10 gólů.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:
KADLA (v poločase):Danďo ty už střídáš i v céčku?

PŘEMA(hrál pouze poločas a moc mu to nešlo).Zajebaný čarodějnice.

ROHÁK(střídal kvůli zranění již v 10.minutě).Těch 80 kiláků na kole v neděli a včera bylo na mě asi moc.