22. kolo FK Znojmo C - Pavlice 5:2 (1:1)

Góly: Pospec 2, Gavoš 2, Kempa.

Sestava, hodnocení a komentáře po utkání

SESTAVA: Mara Reh. - Jeňa, Kalimero, Dalda, Lupen - Jarda Hel, Kempa, Pěna, Rohák - Gavoš, Laťas.

NÁHRADNÍCI: Vašek Hol, Karlos, Pospac, Kodl, Bendik, Dosy.

OČIMA TRENÉRA Jiřího Samka

Dnešní poslední utkání sezony jsme zvládli na jedničku. První půle nebyla z naší strany úplně ideální. Od 16. minuty jsme prohrávali 0:1. Ve 44.minutě naštěstí srovnal Gavoš na 1:1. V 59. a 65. minutě se dvakrát prosadil Pospec a vnesl ta klid do našich řad. Přestože soupeř za 2. minuty snížil na 3:2, žádné drama jsme již nepřipustili. V 77. minutě využil Kempa toho, že brankář hostí je daleko od své branky a lobem ze 40. metrů jej přehodil. (Fotbalová lahůdka,která potěšila všech 27. neplatících diváků). V závěru ještě Gavoš při samostatném nájezdu obešel zkušeně gólmana a do prázdné branky upravil skóre na konečných 5:2. Nutno ještě podotknout, že ve druhé půlce nahradil v bráně Maru Reh. Jeňa a vedl si skvěle.

HODNOCENÍ SEZONY 2017-2018:

Dosáhli jsme největšího úspěchu céčka od jeho založení v roce 2010, kdy se tento nápad zrodil v hlavě Másla a Bendika. Je možné, že se toto již nebude nikdy opakovat, užívejme si to. Vyhrát soutěž, jako takovou je vždy těžké a je jedno jestli je to první liga nebo IV. třída okresu. Musíš být prostě nejlepší ze všech. Je to zásluha všech hráčů, ale vyzvednu dva z nich. První je Kalimero, který všechny dobláznil již před sezonou, když prohlásil, že nic jiného jak první místo nebere. Navíc výborně dirigoval celou naší obranu a i když se občas vydal na delší výlet do útoku, kluci byli tak vyhecovaní, že to odehráli i bez něj. Druhým je Gavoš, který nastřílel 21 branek přestože neodehrál všechna utkání.

Pořadí dalších střelců: Pospec 8, Dalda 5, Pěna 5, Kempa 4, Vašek 3, Karlos 3, Rohák 3, Jarda Hel 2, Miloš 2, Čáp 2, Kropec 2

Dejv, Kalimero, Lupen, Laťas, Přema, Kodl, Danďa po jednom gólu.

Přeji ať se vám daří i dalších sezonách. Bylo mi ctí,že jsem vás mohl trénovat a společně jsme vystoupili až na vrchol. DÍKY.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:

Darla: Byl jsem před zápasem céčka tak rozrušen, že jsem si doma vzal ze stolu místo telefonu ovladač na televizi.

Jeňa: Jako hráč se sice cítím na čtyřku, ale jako gólman mám minimálně na trojku a možná i okres.

Karlos: Po utkání jsem prohlašoval, že bychom si měli tu trojku vyzkoušet hrát. Beru to zpět. Můj názor ovlivnilo to, že jsem snědl hodně škvarkovky, ve které byla podle mě namíchána velká dávka marihuany. Ale možná, že to byla jen pažitka. Alkohol v tom nehrál v žádném případě roli.

Máslo: (ve 21 hodin): Aperigolozo sporgezy de la vega. Sam: Máslo to ale není portugalština, ale italština. Navíc to znamená nenaklánějte se za jízdy z oken vlaku.

Máslo: No a co.

Kempa: (24 hodin) Kterej vůl nalil do vítězného poháru místo šampusu guláš? Pěna: Ty, kdo jinej asi? Kempa: Aha.

Rohák: (02 30 hodin): Chlapci jsme tady v hospodě již 11 hodin v tahu, za chvíli svítá, nepůjdeme už domů?

Kodl: Ty nás jako už vyhazuješ nebo co?