9.kolo Rakšice - FK Znojmo A dorost 1:5 (0:4)

Góly- Krejčí 2x, Procházka, Pintera, Blažíček,

Fiala-Lehocký,Rehberger,Servit E.,Novotný,Procházka,Blažíček,Škubal,Pěnkava,Krejčí,Balík
Náhradníci: Burda,Železný,Peřinka,Morkus,Pintera

Řekli po utkání trenéři : Železný, Kalina

Ještě než začneme hodnotit tento zápas tak bychom chtěli poděkovat trenerům starších žáků za vynikající spolupráci. Díky tomu jsme postavili dvě mužstva dorostu v jeden den i čas ,,B" dorost 14 kluků a ,,A" dorost 15 kluků což je v dnešní době bomba. A díky ještě těm kterých se to týkalo ( Morkus, Peřinka, Pintera, Janák, Nguen M.).
Další naše vítezství jsme si dovezli od soupeře z Rakšic. Zápas v Rakšicích jsme začali ve velkém stylu, výborně jsme kombinovali a vytvořili jsme si několik šancí. Do kabiny v poločase jsme šli s náskokem 4:0. Rozdíl v náš prospěch mohl být daleko větší ale bohužel jsme šance neproměnili. Dvakrát se trefil Michal Krejčí, po jedné brance přidal Rosťa Procházka a Jarda Blažíček. V poločase jsme chtěli po klukách aby hráli stejně a aby přidali ještě nějaký gol. Bohužel v poločase musel střídat Honza Burda, který vystřídal uz v 10 minutě zraněného Tomáše Rehbergera, což na naší hře bylo hodně znát. Druhou půli jsme vůbec nezvládli. Soupeř snížil na 1:4 a měl několik dobrých příležitostích. Naštěstí jejich zakončení bylo žalostné. Pátý náš gol vstřelil v 90 minutě žák Kryštof Pintera, byl to jeho premiérový gol v dorostu. !!!!! GRATULUJEME !!!!!

Program tohoto týdne : Ponedlí - Čtvrtek Trénink v 17:00
Sobota : FK Znojmo ,,A" - Řečkovice v 12:45
FK Znojmo ,,B" - Únanov V 15:00