logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

18.kolo FK Znojmo A dorost - Vojkovice 8:3 (5:2)

Gól – Balík 5x, Wrana, Škubal, Železný,

Sestava a hodnocení utkání

Sestava : Čech - Novotný,Servit E.,Rehberger,Lehocký,Servit Š.,Neumann,Škubal,Balík,Havliš,Wrana.
Náhradníci : Železný,Trochta,Kolařík,Ondra,Vystrčil.

Řekli po utkaní trenéři : Železný, Kalina

K tomuto zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů, kteří normálně bývají v základní sestavě. Kluci ale ukázali hlavně ti mladí, že fotbal hrát umí. Zápas pro nás začal velmi dobře. Vedli jsme 1:0 gólem Marka Balíka. Potom jsme ale neproměnili několik šancí a soupeř toho využil a vstřelil nám dva rychlé góly v rozmezí 5 minut. Naše mužstvo ale nepoložilo a ještě do poločasu byl výsledek 5:2 v náš prospěch. Dva goly ještě přidal Mara Balík a po jednom se trefili Michal Wrana a Ota Škubal. Druhý poločas se zápas s naší strany v pohodě dohrál, kontrolovali jsme výsledek a navíc jsme ještě přidali ještě 3 góly. Dvakrát se trefil ještě Mara Balík a poslední gol dal Milan Železný, když v samostatnem nájezdu na brankaře hostů Mára nahrál Milanovi před prázdnou bránu - krasná fotbalová akce.
Naším jednoznačně nejlepším hráčem byl Marek Balík, který vstřelil 5 gólů a na dva nahrál.

Díky patří naším klukům, kteří odrehráli zápas v Přiměticích ( prohra 2:3 ) a dojeli na zápas s Vojkovicemi.

Program tohoto týdne Pondělí - Čtvrtek trénink v 17:00
Sobota - FK Znojmo A - Moravský Krumlov v 13:45
Sobota - FK Znojmo B - Hostěradice v 16:00

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři