logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

20.kolo SK Pozořice - FK Znojmo A dorost 0:3 (0:2)

Góly – Pěnkava 2x, Neumann,

Sestava a hodnocení utkání
Sestava - Čech-Novotný,Rehberger,Lehocký,Havliš,škubal,Neumann,Servit Š.,Pěnkava,Blažíček,Krejčí.
Náhradníci - Železný,Wrana,Ondra,Procházka.

Řekli po utkání trenéři : Železný, Kalina

Získali jsme další důležité tři body do tabulky. Soupeř z Pozořic měl od první minuty z nás velký respekt. Celý zápas domácí jenom bránili a vypracovali si minimum šancí. Náš brankový rozdíl mohl být větší ale scházela nám přesnost v rozhodujících situacích. Zkazili jsme hodně jednoduchých nahrávek ale i tak jsme si vypracovali hodně šancí včetně pokutového kopu, který jsme ale neproměnili. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a bylo vidět, že v tomto zápase už hodně kluků myslelo na úterní zápas s Prosiměřicemi a trošku se šetřili. Dnes se dvakrát v prvním poločase prosadil střelecky Tomáš Pěnkava a hodně náš tým těmito góly uklidnil. Třetí gól přidal z přímého kopu Michal Neumann. Po tomto gólu se už zápas dohrával v tréninkovém tempu. Navíc domácí dohrávali od 70 minuty v deseti lidech.

V úterý nás čeká zápas sezóny tak doufáme, že budeme pokračovat v dobrých výkonech a tento zápas zvládneme.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři