3.kolo FK Znojmo dorost B - Přímětice 8 : 0 (3:0)

Góly : 10' Wrana , 18', 28', 54' Balík , 49', 69', 84' Procházka , 58' Lehocký (ČERNÝ KŮŇ )

O přeborníka okresu v dorostu 3.kolo

Fiala - Neumann - Hega - Servít E. - Ondruš - Ondra - Koňařík - Čopf - Kolařík - Železný M. - Procházka - Lehocký (černý kůň) - Wrana - Lustig - Škubal - Havliš - Vystrčil Š. - Balík .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan .

Nedělní utkání jsme odehráli na domácím hřišti s mužstvem z Přímětic . Do tohoto zápasu jsme tentokrát nastupovali v kompletní sestavě což se projevilo i v herním výkonu celého mužstva. Od prvních minut hry jsme začali na soupeře tlačit a postupně jsme si vytvářeli šance ke vstřelení první branky ,která nás v (10' Wrana) ještě více nabudila . Kluci v prvním poločase měli nespočetně šancí na vstřelení branky ,předváděli skvělou kombinační hru , ale těchto šancí se nám podařilo zužitkovat do konce první půlky už jen pouze dvakrát ,ale zase to byli nádherné dvě branky v podání Marka Balíka 18',28' .

Začátek druhého poločasu nám opět vyšel skvěle ,když v (49' Procházka ) navýšil už náš náskok na rozdíl čtyř branek. To co kluci nevyužili v první půlce hry to dokázali dohnat ve druhé části hry ( 54' Balík - hattrick ). Tento stejný kousek se podařil ještě jednomu našemu hráči (69',84' Procházka - hattrick ) . Je to až neskutečné ,když se taková věc podaří v jednom zápase , klobouk dolů . Dalším naším štístkem ve hře byl náš ČERNÝ KŮŇ - Vojtíšek 58' ,který se proběhl pár minut po hřišti a dokázal skórovat ,úžasné střídání v pravou chvíli . Byl to výborně odehraný zápas od celého mužstva a to od začátku až do konce ,kluci nám udělali velikou radost .Je to zasloužené vítězství . Náš soupeř se téměř nedostal k žádné vyložené šanci ze které by mohl vážně ohrozit naši branku a výsledek tomu odpovídá .

Díky borci ,ať se Vám i nadále daří herně i střelecky.

Plán týdne : trénink - pondělí - čtvrtek v 17:00 hod.

sobota 19.5.2018 - Hostěradice - FK Znojmo dorost B - začátek utkání v 16:30 hod.

neděle 20.5.2018 - TJ Sokol Novosedly - FK Znojmo dorost A - začátek utkání ve 14:15 hod.