8.kolo FK Znojmo st.žáci- SK Újezd/Měnín 10:2 (3:1)

Branky: M.Peřinka 4, A. Petrů 3, L. Janda2, D. Šereda

Sestava a hodnocení

Kučma K.,Lichevník J.,Texlová N.,Duhajská V., Peřinka M., Pintera K., Čopf J., Lustig A., Morkus V., Petrů A., Šedreda D., Gazcio D.,Vojtěch V.,Hellinger J., Janda L.,

V dnešním utkání jsme přivítali soupeře z Újezdu a tímto zápasem jsme ukončili týdenní maraton zápasů. Tentokrát jsme byli již v plné sestavě a hned od úvodu to bylo znát. I přesto ,že soupeř byl vzrůstově na výši ,naši kluci byli směrem do předu lepší. Hned v 3. minutě vstřelil branku náš střelec Petrů A. , poté přidal v 15. minutě branku Peřinka M.,a v 16. minutě Šereda D. Poté začala naše hra byt nepřesná , začali hrát hráči sami na sebe a tím soupeře dostávali do šancí, což v 34.minutě vyvrcholilo brankou soupeře na 3:1 rovnou do poločasové přestávky. Hráči o poločase dostali důrazné varování , aby se neopakoval drůhý poločas jak v zápase s Vojkovicemi. Po přestávce šli hráči do sebe a přidali další pohledné góly, kdy se výsledek zasekl na čísle 10:2, šancí však bylo daleko více. V naší obraně se nějaké okénka taky našli,Kučmis se v brance rozhodně nenudil. Čtyřmi brankami se blízkl Peřinka M., třemi Petrů A.,dvěma Janda L, a jednou Šereda D., samo ,že zásluhu na brankách má celý tým. Jsme rádi , že jsme zápas takto zvládli a tým se dostává do hratelnější podoby.

Trenéři : Rytíř H., Kučma P.,