Starší žáci třetí na halovém turnaji v Pohořelicích

V sobotu 3.3.2018 se starší žáci zúčastnili halového turnaje pořádaného TJ Sokol Pohořelice. Na kvalitně obsazeném turnaji se nám podařilo obsadit krásné 3. místo. Grutulujeme!!!!

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Prycl M.,Čop ,Morkus ,Fukal ,Petrů ,Hellinger ,Vojtěch ,Gazcio ,Hýbler,Texlová

FK Znojmo-Moravský Krumlov 2:0   Góly Čop , Petrů .

Celkem přijatelný soupeř na začátek turnaje.

FK Znojmo-Pohořelice 2:5    Góly Petrů ,Hýbler .

Hned v úvodu zápasu při našich chybách v obraně jsme prohrávali 0:3, poté jsme hru vyrovnali na lepší výsledek už nebyl čas.

FK Znojmo- Ivančice 0:4

Tento výsledek byl pro nás krutý , neboť s vítězem turnaje jsme dlouho drželi krok , po inkasované první brance nám to tam napadalo, hráči konec vypustili.

FK Znojmo-Novosedly 1:0  Gól Petrů .

Před tímto zápasem byla bouře v kabině a hned hra vypadala lépe a hlavně jsme přidali v bojovnosti prostě ve všem a favorizovaný tým Novosedel, (který jediný dokázal remizovat s vítězem turnaje Ivančicemi) porazit.

FK Znojmo-Vojkovice 2:2    Góly Morkus ,Gazcio .

V tomto zápase jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu brzy jsme vedly 2:0 a přesto ,že jsme měli dále více ze hry , soupeř dokázal potrestat naše chyby a nakonec jsme byli rádi za remízu která nás vyhoupla na již zmíněné 3. místo.

Bylo znát, že kluci dlouho nehráli, postupně se však dostávali do zápasového tempa a věříme, že v jarní části soutěže budou ještě daleko lepší. Velkou zásluhu na konečném 3. místě měl brankář Prycl M., který tým několikrát podržel.

Trenéři: Rytíř H. ,Hellinger J.,