17.kolo SK Újezd u Brna - FK Znojmo ml.žáci 1:6 (1:2)

Góly: Veselý 4,Tejkal,Lichevník

V neděli 20.5.2018 se konalo další kolo krajské soutěže mladších žáků.Zajížděli jsme do Šaratic kde jsme odehráli zápas proti týmu Újezd/Měnín.

Rybníček-Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Veselý,Dvořák,Vystrčil,Pavlačka,Manyur,Adamička,Tejkal.

První poločas se hráčům vůbec nepovedl.Hra byla nepřesná a hráči se na ni vůbec nesoustředili.Nechali jsme si vnutit hru soupeře a nesmyslně se zbavovali balónů a nebyli jsme schopni si vytvořit jedinou šanci na gól.Ve 20 minutě jsme udělali chybu v obraně a soupeř nás potrestal gólem.Hráči se ale nechtěli vzdát a míče se chopit Martin Veselý a stav srovnal na 1:1.Hned se nám hrálo lépe za srovnaného stavu a my konečně začali hrát svůj fotbal.V poslední minutě prvního poločasu zvýšil na 2:1 Ivo Tejkal .Do druhého poločasu už jsme šli s jiným nasazením.I když nás góly stáli hodně sil.Po pěkné akci se trefil Tadeáš Lichevník. Dálší tři góly přidal opět Martin Veselý,který se dnes prosadil 4 krásnými góly a to už měl v nohách odehraný zápas i za starší žáky,stejně jako Ivo Tejkal.

První poločas jsme odehráli špatně, ale naštěstí se hráči včas probudili a odehráli pěkný zápas.