20.kolo FK Znojmo ml.žáci - TJ Start/Nordic Brno 4:1 (2:0)

Góly: Tejkal,Veselý 3x,

V sobotu 9.6.2018 odehráli mladší žáci svoje poslední utkání sezóny krajské soutěže.Na domácím hřišti jsme přivítali tým Nordic Brno.

Rybníček-Vystrčil,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Pavlačka,Štancl,Prycl,Veselý,Tejkal, Manyur,Dvořák,Adamička.

Do posledního zápasu jsme nastoupili s velkou chutí,pro některé to byl poslední zápas za mladší žáky a bylo vidět že si hráči zápas užívají.Hned v začátku zápasu bylo vidět kdo bude na hřišti vládnout.První velkou šanci jsme měli asi v 5 minutě kdy Martin Veselý nastřelil brankáře soupeře, kterému se střela odrazila od rukavic ale na správném místě stál Ivo Tejkal a ten už střelu mířil přesně.Soupeř měl v obraně jednoho velkého hráče který se snažil našim útočníkům dělat problémy. Naši hráči ale hráli výborně a nedali soupeřům moc šancí dostat se k naší bráně.Nezastavitelný a pro soupeře velký oříšek byl náš nejlepší střelec Martin Veselý,který se v tomto zápase trefil hned 3x a poslal náš tým jasně do vedení.Výborně odehráli Filip Prycl a Bára Sáblíková,která se mezi klukama určitě neztratila.Vždy nechala na hřišti všechny síly a její zlepšení nás trenéry moc těší.V obraně opět skvěle odehráli Martin Dvořák,Jan Mareček,marek Procházka a Honza Vystrčil.

Posledním zápase a výhrou jsme si zaslouženě zajistili v Krajské soutěži krásné 2.místo .

Po celou sezónu jsme drželi skvělé tempo s velkými kluby jako Svratka Brno,Sparta Brno a další.

Celkem jsme nastříleli 119 branek a pouze 21 jich dostali.     Z 20 zápasů jsme 18x zvítězili,1x prohráli a 1x remízovali.

Tato sezóna byla poslední pro hráče ročníku 2005, kteří se posunují do starších žáků,kde je doplní nové posili bratří Krontorádovi a zůstávající hráči roč.2004.Přejeme všem těmto hráčům ,aby se jim dařilo v jejich další fotbalové kariéře a aby byli taková skvělá parta jako doposud.

Děkujeme našemu vedení klubu ,kteří se o nás starali a podporovali nás po celou sezónu.

Také děkujeme rodičům za skvělou spolupráci s námi trenéry .

Bylo nám ctí trénovat takto skvělý tým.Děkujeme !!!!!!

Po skončení zápasu proběhlo ocenění a předání medailí a individuálních ocenění:

Nejlepším brankářem se stal : VÍTEK RYBNÍČEK

Nejlepší střelci týmu