Mladší přípravka první na halové turnaji v Mor. Krumlově

V sobotu 10.3.2018 se naše mladší přípravka (roč. 2009 a mladší ) zúčastnila halového turnaje v Moravském Krumlově. Náš tým si po velmi dobrém výkonu odvezl první místo. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Nicolas Vašíček. Gratulujeme!!!!!!!

Sestava, výsledky a hodnocení

Hrálo se v pěkné hale systémem každý s každým. Hrací doba činila 1 x 13 minut a počet hráčů 4 + 1.

Sestava

Ludvík Matyáš - Vyroubal Adam, Svoboda Lukáš, Sekula Adam, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie.

FK Znojmo - FC Mor. Krumlov - 0:0

FK Znojmo - SK Mor. Budějovice - 4:0 Góly: Vašíček 2, Vyroubal, Chaloupka

FK Znojmo - TJ Sokol Otnice - 7:0 Góly: Železná 3, Vašíček 2, Železný, Vyroubal

FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice - 7:0 Góly: Vašíček 3, Železný 2, Vyroubal, Chaloupka

FK Znojmo - TJ Sokol Březník - 10:0 Góly: Vašíček 5, Vyroubal 2, Železná, Chaloupka, Sekula

FK Znojmo - SK Újezd u Brna - 4:0 Góly: Železný 3, Chaloupka

Hodnocení

Celý turnaj jsme odehráli s jasnou převahou. Pouze v prvním utkání jsme se proti domácímu týmu nedokázali gólově prosadit, i když jsme byli herně lepší po celou dobu, tak nějakou vyloženější šanci jsme si nevytvořili. Další zápasy jsme již ukazovali svoji dominanci na hřišti i proměňováním našich šancí. Při ztrátě míče jsme se dobře vraceli do obranné řady a výsledkem toho byla i nula obdržených branek v celém turnaji. Střelecky vynikal Niky Vašíček, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Nejenže se dokázal střelecky prosazovat, ale svojí hrou připravoval spoustu dalších šancí pro spoluhráče.

Trenér Leoš Ludvík