OP Mladší přípravka

V neděli 8.4. proběhlo první jarní kolo okresu mladších přípravek. Naše dva týmy se představily na hřišti v Hl. Mašůvkách

Sestavy, výsledky a hodnocení turnaje

Sestavy

FK Znojmo bílá: Zona Filip,Chrásta Tomáš,Drozd Filip,Drozd Lukáš,Vizingr Matěj,Vizingr Štěpán,Kratochvíl Filip,Jedlička Matyáš

FK Znojmo žlutá: Chalupník Tobiáš,Malačka Vojtěch,Kaidl Tobiáš,Sekula Adam,Vyorálek Robin,Kubále Dan,Brzobohatý Oliver

FK Znojmo bílá-Mramotice/Olbramkostel 4:4    Góly: Lukáš Drozd 4

FK Znojmo bílá-Hl.Mašůvky/Přímětice 8:4   Góly: Lukáš Drozd 5,Štěpa Vizingr,Filip Zona,Filip Kratochvíl

FK Znojmo žlutá-Hl.Mašůvky/Přímětice 15:3  Góly: Tobik Kaidl 2,Vojta Malačka 3,Robča Vyorálek,Danďa Kubále 6,Oli Brzobohatý 3

FK Znojmo žlutá-Mramotice/Olbramkostel 13:1   Góly: Danďa Kubále 3,Tobik Kaidl,Robča Vyorálek 2,Oli Brzobohatý 5,Tobik Chalupník 2

Dnes se hrálo první jarní kolo přípravek které odehrála opět naše dvě mužstva. Bílí a Žlutí. Bílí byli sestaveni z kluků ročníku 2009 a 2011.Starší kluci drželi mužstvo svojí zkušeností,ať už v obraně Tom s Matym,tak v útoku Luky svými devíti góly ve dvou zápasech.Mladší kluci je doplňovali svojí bojovností a dokonce se Filipovi Zonovi a Štěpovi povedlo také skórovat.Gól dal i Filip Kratochvíl i když mu ve hře chyběl brácha Adam,kterého do hry nepustilo vážné zranění(naštípnutá ruka)tak doufáme,že do příště budeš v pořádku.Maty a Filda Drozd sice branku nevstřelili,ale předvedli několik krásných akcí a kliček,a ostatním spoluhráčům moc pomohli.Šikulky,jen tak dál.

Žlutí byli poskládání z kluků ročníku 2010.I když jim někteří spoluhráči chyběli,tak jde vidět,že jsou už tihle kluci celkem ostřílení a sehraní.Ve hře o sobě celkem vědí.I přesto se ale dopouštíme hodně zbrklostí a na tom budeme muset ještě zapracovat-klid na míči.Jediné co musím klukům trošku vytknout jsou kličky.Dnes jsme jich viděli zpropadeně málo a většinou jsme to uhráli silou.Nasazení,střelba,síla a tah na bránu bylo na jedničku.Podařilo se vstřelit dost gólů.Velké plus bylo,že tihle kluci umí mezi sebou mluvit a dokáží si navzájem poradit kdo kam naběhnout,co udělat při bránění nebo útočení,to jsem tedy koukal.Dobře také reagovali na radu,pokud něco dělali špatně,a opravdu poté změnili řešení a sami hlásili jak to udělali jinak,lépe.Parádní práce kluci!

Trenéři:Tom Jedlička,Luboš Kaidl