2.kolo halové ligy starší přípravky Loko Brno

V sobotu 25.11.2017 pokračovala 2.kolem zimní halová liga starších přípravek v hale Lokomotivy Brno.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš - Papoušek David, Záhora Radek, Kabourek David, Štacha Ondřej, Varga Patrik, Vašíček Nicolas, Polášek Lukáš, Skopal Viktor.

FK Znojmo - Loko Žlutá - 7:1    Góly: Vašíček 3, Papoušek 2, Záhora, Polášek.

FK Znojmo - Bystrc "A" - 1:7       Góly: Záhora.

FK Znojmo - Chrlice - 7:0           Góly: Polášek 2, Varga 2, Vašíček, Záhora, Kabourek.

Do druhého kola zimní ligy jsme kromě Ondry poskládali úplně jiný tým oproti kolu prvnímu. Sehráli jsme tři dobrá utkání. V prvním utkání jsme nastoupili proti dívčímu týmu. Nutno dodat, že již před zápasem byli naši hráči mírně překvapeni, že budou hrát proti tak velkým holkám ( roč. 2006 ), ale od první minuty jsme to byli my, kdo měl zápas pod kontrolou a i hráči ročníku 2009, které jsme měli v týmu se vyššího soupeře nezalekli. Druhý zápas dopadl úplně opačně, ale musím říci, že pouze výsledkově. Herně jsme odehráli dobrý zápas, ale v koncovce jsme nebyli schopni překonat dobře chytajícího brankáře hostí a to ani ze dvou samostatných úniků, které se nám naskytly. Naopak soupeř nám vsítil 4 branky po vhozených rohových situací, kdy se prosadil hlavou. V posledním utkání jsme byli od začátku lepším týmem a předvedli jsme několik pěkných gólových akcí. V týmu dnes panovala dobrá nálada a všichni hráči dnes zaslouží pochvalu za nasazení ve všech zápasech.

Trenér Leoš Ludvík