5.Kolo Okresního přeboru starších přípravek

V neděli se konalo další kolo OP starších přípravek. Naše dívky z FK ZNOJMO se utkaly v soubojích s týmem Suchohrdel a Přímětic.

Sestava,výsledky a hodnocení utkání

Sestava: Lavingrová,Šinoglová-Tisoňová,Košická,Kapaňová,Sáblíková,Čaňková Petra,Železná,Veselá,Marečková,Čechová,Čaňková Kristýna,Poláková.

FK Znojmo DÍVKY - Suchohrdly 8:3 (2:1)

Góly:Marečková,Veselá 3,Čaňková P.,Sáblíková 2,Čechová

První zápas jsme začali trochu bojácně,ale po prvním vstřeleném gólu holky ožily.Začali předvádět krásné kombinační akce a ty proměnily v góly.Druhý poločas už byli na míči převážně děvčata a klukům předváděly že umí hrát výborný fotbal. Hattrick dala Janča Veselá. V tomto zápase bylo dnes hodně vstřelených gólů a hlavně nás těší že se do střelecké tabulky zapsalo více hráček.Holky byli dnes v opravdu dobré fotbalové náladě.

FK Znojmo DÍVKY - Přímětice 8:1 (5:0)

Góly: Veselá,Železná,Čaňková P. 4,Čechová,Sáblíková

Druhý zápas si holky také užívaly.Holky dnes předvedly že na trénincích nezahálí a umí svoje fotbalové umění přenést i do zápasu.V tomto zápase nás hodně překvapily sestry Čaňkovi Petra a Kristýna. Po krásných akcích dala právě Petra 4 góly,na které ji nahrála její sestra. Výborně v obraně odehrála i Lucinka Kapaňová a Deniska Marečková, z druhé pětky pak Kája Tisoňová a Kája Košická. V záloze pak Bára a Kristýna výborně rozdávali balony na útočníky. V bráně dnes dobře odchytali obě brankářky Alča a Julča.V útoku pak Janča,Katka,Naty a Petra .

Holky dnes odehráli dva pěkně odehrané zápasy a klukům nedali sebemenší šanci.Zaslouží si pochvalu opravdu všichni.

Rodičům děkujeme za fandění!!!

Trenéři: Veselá,Kučma,Železný.