8. a 9. KOLO OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

8. a 9. KOLO OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK v tomto týdnu tým dívek odehrál hned čtyři zápasy.V úterý 29.5.2018 jsme zajížděli do Hrádku. V neděli 3.6.2018 pak do Hrušovan .

Výsledky,sestava a hodnocení

8.KOLO OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

Sestava: Lavingrová,Šinoglová-Košická,Kapaňová,Urbánková,Železná,Veselá,Marečková,Čechová,Žiačková.

FK ZNOJMO DÍVKY - HRÁDEK 0:7 (0:6)

Dnes jsme nastoupily s menším počtem hráček,nejstarší hráčky nám chyběly a bylo to na hřišti znát.Ale i tak se děvčata popraly se ctí a nedali se jen tak.První poločas jsme udělaly pár zásadních chyb a dostaly tak laciné góly,ale ve druhé poločase už jsme své území dokázaly ubránit.Kluci z hrádku byli dnes lepším týmem.

FK ZNOJMO DÍVKY - TASOVICE 2:14 (1:6)    Góly: Železná,Veselá

I druhý zápas byl pro holky těžší oříškem.vKluci z Tasovic nás přehrávaly silově i technicky.Byli rychleji na míči a dávali si přesné přihrávky.Holky ale zápas odbojovaly až do konce .

Toto kolo se hrálo za velikého tepla a byla znát i únava na holkách.

I tak je musíme pochválit za snahu kterou předvedly.

9.KOLO OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

V neděli 3.6.2018 zajížděli děvčata do Hrušovan,kde se postupně utkali s domácím týmem Hrušovany a Šanovem.

Sestava: Lavingrová,Šinoglová- Tisoňová,Košická,Kapaňová,Sáblíková,

Čaňková P.,Urbánková,Železná,Veselá,Marečková,Čechová,Čaňková K.,Žiačková.

FK ZNOJMO DÍVKY - HRUŠOVANY 7:7 (4:4)

Góly:Železná,Čaňková Petra,Veselá 2,Čechová,Čaňková Kristýna,Sáblíková

Hned v začátku zápasu se holky na hřišti trošku hledaly. Ač jsme hrály proti menším klukům i tak se nám nedařilo roztahovat hru a dávat si přesné nahrávky.Nakonec se nám přeci jen začalo dařit a my nastřílely krásné góly.Jako první vyvezla míč Janča Veselá a z rohu poslala míč na Natku Železnou a ta přesně zakončila.Pak už bylo skóre jako na houpačce.Jednou jsme dali gól my a jednou soupeř.Krásný gól vstřelila naše nejmladší hráčka Kačka Čechová. Poslední a vyrovnávací pak naše záložnice Bára Sáblíková.Holky tak uhájily krásnou remízu 7:7.

FK ZNOJMO DÍVKY - ŠANOV 7:7 ( 4:5)

Góly:Čaňková Kristýna,Sáblíková 2,Veselá,Železná,Čechová,Marečková

Druhý zápas jsme už měli o něco těžší.Soupeř měl jednoho velmi šikovného hráče a ten byl pro děvčata velkým oříškem.Holky ale jako vždy bojovali se všech sil.A nakonec svoje útoky zúročily krásnými góly.Skóre otevřela Kristýna Čaňková svým pěkným gólem.Děvčata ukázali i pěkné kombinační akce.Těší nás že bylo i mnoho střelkyň v tomto kole.V poločase jsme sice i jeden gól prohrávaly,ale v závěru zápasu skóre srovnala Denča Marečková a výsledek skončil stejně jako u prvního zápasu 7:7.

Holky si zaslouží všechny moc pochválit tento týden byl pro ně hodně nabitý,ale zvládly to a ukázaly že jsou to výborné fotbalistky a že našemu klubu dělají jen radost,tak jako nám trenérům.

Trenéři: Veselá-Železný-Kučma a naše nová posila- trenérka Lucie Žiačková.