1. kolo Krajského poháru FK Znojmo A - Ivančice 4:1 ( 2:1)

Branky: 43. Ostrý, 45. Németh, 54. Vašíček, 85. Balík - 19. Šnyrch

Diváků: 100

Vítámvás – Adamek, Štava, Rehberger T., Dufek – Neméth, Krejčí M., Ostrý, Lehocký, Vašíček.

Náhradníci- Benda, Samek J., Pavlík, Samek M., Bálka,

Jirka Samek asistent trenéra

V dnešním pohárovém utkání jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Ivančic,které hraje krajský přebor.Trenér Milan Železný nasadil do základní jedenáctky hned 5 hráčů, jejichž věk nepřesáhl dvaceti let.Tři z nich Vojta Lehocký,Marek Balík a Michal Krejčí jsou dokonce ještě dorostenci.Byl to velmi odvážný tah.Hosté od první minuty přehrávali náš tým,dobře kombinovali a vytvářeli si šance.My jsme převážně bránili a občas vyrazili do brejku.Opět nás podržel jak už je zvykem náš gólman Luboš Vítámvás.Na střelu v 19. minutě však byl i on krátký.Nevypadalo to s námi vůbec dobře.Teprve v závěru poločasu jsme dostali do hry a stálo to zato.Ve 43. minutě rozehrál rychle míč Pavel Šťava na Michala Krejčího,ten zatáhl míč do křídla a poslal přesnou přízemní přihrávku na Tibora Ostrého,který uklidil míč placírkou k zadní tyči.Ve 45. minutě odcentroval do vápna Vojta Lehocký a Petr Neméth nadvakrát poslal míč do sítě. 2:1 poločas.V úvodu druhé půle se ocitl před brankářem hostí Petr Neméth,ale minul branku.(asi to chtělo zvolit místo střely kličku na brankáře).Vše vynahradil v 54. minutě. Akce Ostrý-Neméth-Vašíček už byla gólová.Ivančice přešli na hru se třemi útočníky a před naší brankou bylo rušno.Z obraného bloku jsme vyráželi do potiůtoků. Předvedli jsme několik pěkných akcí po,kterých se z tribuny ozval potlesk našich fanoušků ( to je věc kterou jsme již delší dobu nezažili).V závěru zápasu padl ještě jeden gól.Tomáš Rehberger obešel na půlce protihráče a poslal míč do ukázkové uličky na Marka Balíka.Jeho střela levačkou podél brankáře zpečetila výsledek na 4:1.(Byl to jeho první gól za muže).Dnes jsme opět předvedli velice kvalitní výkon.Navíc jsme byli efektivní v koncovce.V obraně byl naší jistotu Pavel Šťava.Nadstandartně dnes zahráli Jirka Dufek a Tomáš Rehberger. Poděkování a pochvala patří celému týmu včetně náhradníků.