2. kolo FK Znojmo A - Moravský Krumlov B 2:0 (1:0)

Góly - Železný - z penalty, Poláček

Sestava: Vítámvás - Dufek, Štava, Rehberger T., Procházka M., Krejčí, Ostrý, Balík, Železný, Vašíček, Németh

Náhradníci: Samek M., Lehocký, Procházka R., Poláček, Rehberger M.

Řekli po utkání trenéři Železný Milan, Samek Jiří:

První domácí zápas této sezóny se nám po herní stránce nepovedl. Měli jsme moc nepřesných nahrávek a proti soupeři který hrál od 60 minuty v deseti hráčích jsme si vytvořili málo brankových příležitostí. Dnes nás může těšit výsledek 2:0 a tři body do tabulky což je pro náš tým důležité. První náš gól dal v 10 minutě z penalty Petr Železný (Pidra) po faulu na Martina Vašíčka (Vašouna). Druhý gól a zároveň pojistku tohoto utkání dal Ondra Poláček (Drda) po pěkné zpětné nahrávce od Martina Procházky (Procheca). Drda nastoupil na hřiště v 76 minutě a řekl nám ať mu dáme 2 minuty na vstřelení gólu - svůj úkol a slovo splnil na výbornou a v 79 minutě dal uklidňující gól pro naše mužstvo. Mimochodem dnes dali góly dva hráči kteří oslavili letos 40 narozeniny. Gratulujeme a přejeme jim hodně zdraví a sportovních úspěchů a hodně gólů. Dnes se dá vyzdvihnout výkon Martina Procházky, který hrál poprvé na postu pravého obránce a poradil si s touto pozicí parádně. V 70 minutě zachránil gól a v 77 minutě nahrál na gól Drdovi. Dnes to byl náš nejlepší hráč utkání. Ještě se dá pochválit náš brankař Luboš Vítamvás (Gološ), který bezchybně odchytal celý zápas a neinkasoval žádný gól a připsal si důležitou nulu. Gratulujeme !!!