7. kolo FK Znojmo A - Újezd u Brna 2:2 (0:1)

Gól - Procházka, vlastní

Sestava: Vítamvás - Samek J., Šťáva, Rehberger T., Dufek, Balík, Ostrý, Železný P., Krejčí, Vašíček, Németh.

Náhradníci: Samek M., Poláček, Škubal, Lehocký, Havliš, Procházka.

Řekli po utkání trenéři : Železný M., Samek J.

V prvním poločase jsme předvedli špatný, nekoncentrovaný výkon. Nevytvořili jsme si žádný tlak z domácího prostředí a měli jsme málo gólových příležitostí. Soupeř nám dal na konci poločasu gól a ujal se vedení 1:0. Druhý poločas byl z naší strany úplně jiný. Naši hru svým pohybem oživil střídající Martin Procházka, kterého bylo plné hřiště. Kluky strhl svým přístupem a postupem jsme začali soupeře přehrávat a vytvářeli jsme si šance. Zápas jsme během 8 minut otočili a vedli jsme 2:1. První gól dal Martin Procházka střelou z vápna s přispěním hostujícího obránce a druhý gól si dali hosté sami, po pěkné akci od našeho brankáře Luboše přes Tibora Ostrého. V 72 minutě po sporné situaci v našem pokutovém uzemí hosté vyrovnali z penalty na konečných 2:2. Musíme ale dnes přiznat, že remíza byla pro obě mužstva spravedlivá. Dnes se dá vyzdvihnout výkon Martina Procházky a Honzy Samka, který hrál na pozici obránce teprve podruhé.