logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Pohárové utkání FK Znojmo A - Moravský Krumlov 2:1 (0:0)

Gól –Vašíček, Krejčí,

Sestava a hodnocení utkání

Kotáb-Rehberger T.,Štáva,Balík,Pavlík,Železný P.,Procházka,Krejčí,Lehocký,Németh,Vašíček.

Náhradníci : Samek M.,Poláček,Dufek,Havliš,Škubal,Rehberger M.

Rekli po utkání trenéři : Železný M., Samek J.

Poslední zápas sezóny proti týmu, který hraje stabilně župní přebor jsme zvládly za tři body a postoupili do jarní části mezi 8 nejlepších týmu Jihomoravského poháru. Do tohoto zápasu jsme nastoupili s kompletním kádrem, který odehrál celý podzim této sezóny. Klukům patří poděkování, že i po sezóně tento zápas odmakali a někteří hráči nastupovali s velkým sebezapřením. Začátek zápasu patřil jednoznačně hostům. První poločas byli jasně lepším týmem. Dnes nás nekolikrát podržel náš brankář Tomáš Kotáb ( Herda ), který nahradil v bráně naší jedničku Luboše Vítamváse ( zranění ). V druhém poločase náš tým hrál jak vyměněný. Najednou nás bylo plné hřiště a kluci se vyhecovali asi k nejlepšímu výkonu této sezóny. První gól vstřelil náš nejlepší střelec jak v soutěži - 6 gólů tak i v pohárech - 4 góly Martin Vašíček ( Vašoun ) po pěkné akci a nahrávce od Peťě Németha ( Nema ). Za 5 min. náš druhý gól dal dorostenec Michal Krejčí po přesné nahrávce od Vašouna. Zápas jsme měli pod kontrolou, nepouštěli jsme hosty do žádné šance. Hostům se podařilo snížit až v 88 minutě s pokutového kopu. Dnes zaslouží pochvalu celý tým včetně náhradníků. Všichni, ikdyž to byl v uvozovkách pohárový zápas tím žili a bylo vidět, že chceme tento poslední zápas podzimu vyhrát. Vyzdvihnout se dá dnes výkon našeho brankáře Tomáše Kotába a ještě zkušené hráče Železnýho ( Pidry ), Šťávy ( Šťavíka), Procházky ( Procheca ), Vašíčka ( Vašouna ) a z mladých hráčů se nejvíce dařilo Krejčímu. V obraně spolehlivě zahrál mladík Balík ( Mára ) a Rehberger T. ( Tom ), který dohrál tento zápas s pohmožděným malíčkem na noze. Velké dík patří ještě dvěma zkušeným hráčům a ikonám tohoto klubu Milanu Samkovi ( Sam 46 let ) a Ondrovi Poláčkovi ( Drda 40 let ), kteří se tohoto zápasu v tomto nepříznivém počasí zůčastnili, ikdyž už měli po sezóně a kopačky už zazimované.

Největší dík patří také našemu prezidentovi Laďovi Berkovi, který nám umožnil hrát tento pohárový zápas v domácím prostředí i za nepřiznivého počasí a hodně tím přispěl k tomuto úspěchu a k postupu do dalšího kola.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři