16. kolo Moravský Krumov B - FK Znojmo A 2:2 (0:2)

Goly: Procházka, Šťáva.

Kotáb - Balík, Rehberger, Šťáva, Procházka, Dufek - Németh, Samek, Krejčí, Havliš - Vašíček

Náhradníci: Pěnkava, Blažíček, Škubal, Wrana, Lehocký.

Vedoucí mužstva Jirka Samek:

V první půlce jsme předvedli solidní výkon a zaslouženě jsme vedli 0:2. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku, přestože na to šance byli. Škoda, protože hned v úvodu druhé půle domácí snížili na 1:2 a dostali se tak znovu do zápasu. My jsme naopak vypadli z tempa a toho hráči Krumlova využili a v závěru utkání vyrovnali na konečných 2:2. Před utkání jsme si v kabině řekli, že bod bereme všemi deseti, ale za tohoto vývoje zápasu je to zklamání. Dnes pochválím tři naše hráče za výborný výkon. Jsou to brankář Tomáš KOTÁB, pravý obránce Mara BALÍK a krajní záložník Pája HAVLIŠ.

V sobotu nás čeká domácí zápas proti PODOLÍ. Jak fanoušci tak i vedení klubu očekává naše vítězství. Tak kluci hrr na ně.