19.kolo FK Znojmo A – Želešice 3:3 (3:2)

Góly – Németh, Procházka, Balík,

Vítamvás - Kafka, Šťáva, Poláček, Škubal, Pavlík, Rehberger, Procházka, Dufek, Németh, Balík.

Náhradníci: Samek M., Bálka, Wrana, Lehocký, Havliš, Kalina.

Řekli po utkání trenéři : Železný,Kalina

Proti soupeři, který jasně vede tabulku jsme podali náš nejlepší výkon jarní sezóny. Tento zápas pro nás začal špatně a v 6 minutě jsme prohrávali už 0:2. Potom po chybě hostujícího brankáře snížil na 1:2 šťastným gólem Peťa Németh a naše mužstvo se dostalo zpátky do zápasu a najednou kluci  jezdili po zadku, bojovali a bylo nás plné hřiště. Po faulu ve vápně jsme dostali mužnost pokutového kopu. Martin Procházka sice penaltu neproměnil, ale z následující dorážky skóroval a vyrovnal na 2:2. O velký obrat se postaral náš mladík Marek Balík, když chladnokrevně střelou k tyči poslal naše mužstvo do vedení. Druhý poločas jsme sice měli ještě pár šancí, které jsme nedotáhli do gólového zakončení. Soupeř nás v druhém poločase začal přehrávat a v 65 minutě vyrovnal na konečných 3:3. Remíza je pro tento zápas spravedlivá. Pochvala patří celému mužstvu, včetně náhradníků. Dnes všichni udělali pro tento cenný bod maximum a je potřeba v takových výkonech pokračovat i v dalších zápasech. Zvlaštní pochvalu za dnešní výkon zaslouží náš nejstarší hráč a zároveň kapitán týmu Ondra Poláček ( Drda ), který odehrál vynikající utkání a šáhl si až na dno svých sil. Další dva zápasy zajíždíme na hřiště k soupeřům a chceme a chceme dovést minimalně 4 body.