logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

19.kolo FK Znojmo A – Želešice 3:3 (3:2)

Góly – Németh, Procházka, Balík,

Sestava a hodnocení utkání

 

Vítamvás - Kafka, Šťáva, Poláček, Škubal, Pavlík, Rehberger, Procházka, Dufek, Németh, Balík.

Náhradníci: Samek M., Bálka, Wrana, Lehocký, Havliš, Kalina.

Řekli po utkání trenéři : Železný,Kalina

Proti soupeři, který jasně vede tabulku jsme podali náš nejlepší výkon jarní sezóny. Tento zápas pro nás začal špatně a v 6 minutě jsme prohrávali už 0:2. Potom po chybě hostujícího brankáře snížil na 1:2 šťastným gólem Peťa Németh a naše mužstvo se dostalo zpátky do zápasu a najednou kluci  jezdili po zadku, bojovali a bylo nás plné hřiště. Po faulu ve vápně jsme dostali mužnost pokutového kopu. Martin Procházka sice penaltu neproměnil, ale z následující dorážky skóroval a vyrovnal na 2:2. O velký obrat se postaral náš mladík Marek Balík, když chladnokrevně střelou k tyči poslal naše mužstvo do vedení. Druhý poločas jsme sice měli ještě pár šancí, které jsme nedotáhli do gólového zakončení. Soupeř nás v druhém poločase začal přehrávat a v 65 minutě vyrovnal na konečných 3:3. Remíza je pro tento zápas spravedlivá. Pochvala patří celému mužstvu, včetně náhradníků. Dnes všichni udělali pro tento cenný bod maximum a je potřeba v takových výkonech pokračovat i v dalších zápasech. Zvlaštní pochvalu za dnešní výkon zaslouží náš nejstarší hráč a zároveň kapitán týmu Ondra Poláček ( Drda ), který odehrál vynikající utkání a šáhl si až na dno svých sil. Další dva zápasy zajíždíme na hřiště k soupeřům a chceme a chceme dovést minimalně 4 body.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

29. leden 2020

Naši sponzoři

Reklamní blok