logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

22.kolo FK Znojmo A – Tuřany 7:2 (3:0)

Góly – Németh 4x, Vašíček, Wrana, Procházka p.k.,

Sestava a hodnocení utkání

Vítámvás - Kafka, Šťáva, Škubal, Morkus, Procházka, Rehberger, Krejčí, Pěnkava ml., Vašíček, Németh.

Náhradnící: Samek M., Samek J., Lehocký, Železný M. ml., Wrana, Dufek.

Řekl po utkání trenér: Milan Železný

První naše vítězství v jarní sezóně proti třetímu týmu tabulky je velmi důležité. Nastříleli jsme v domácím zápase hostům z Tuřan 7 gólů. Od začátku jsme do zápasu nastoupili s velkým nasazením a velkou bojovností, což se projevilo i na konečném výsledku. Vytvořili jsme si hodně šancí a oproti minulým zápasům jsme tyto šance proměnili. Poločas jsme vyhráli 3:0, když čistým hattrickem se blýskl Petr Németh. Druhý poločas jsme začali dost vlažně a hosté snížili na 3:1. Po tomto gólu jsme opět začali hrát a náš kapitán Martin Procházka dal gól na 4:1 z pokutového kopu. Pátý gól přidal opět Petr Németh. Martin Vašíček po samostatném úniku zvýšil na 6:1 a na konečných 7:2 upravil výsledek dorostenec Michal Wrana. Dnes byl naším nejlepším hráčem čtyřgólový střelec Petr Németh. Pochvalu za svůj výkon zaslouží celé mužstvo, ale ještě bych vyzdvihl výkony Toma Rehbergera, Tomáše Pěnkavu, který hrál poprvé od začátku za A mužstvo a ještě výkony dvou mladíků Oty Škubala a Vaška Morkuse. Spolehlivě zachytal Luboš Vítamvás, několikrát naše mužstvo podržel a předvedl vynikající zákroky. Velké dík patří klukům z dorostu, kteří dojeli z Pohořelic, kde odehráli svůj zápas a nastoupili ještě za A tým. Svou premiéru v mužstvu si odbyl Milan Železný ml. Chtěli bychom na tento výsledek navázat ve venkovním zápase v Únanově. Budeme chtít získat 3 body, abychom se dostali do klidného středu tabulky.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem trenérům, kteří se podíleli na složení naších týmů (A,B,C muži +Dorost), protože jsme hráli všichni v jednom dni. Poděkování patří i klukům z Céčka, kteří odjeli na těžký zápas do Starého Petřína (Gavoš, Jéňa, Vašek, Karlos, Kalda). Je vidět, když budeme mezi sebou spolupracovat a svou práci věnovat klubu FK Znojmo tak jsme schopni dokázat velké věci. Myslím si že 60 hráčů v jeden den by složilo jen málo klubů. Klobouk dolů a díky všem funkcionářům a hráčům. Vzájemná spolupráce a komunikace mezi trenéry od mládeže až po A tým je velmi důležitá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři