logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14.kolo Tatran Šatov - FK Znojmo  A  1:7 (0:3)

14.kolo Tatran Šatov - FK Znojmo A 1:7 (0:3)

Góly - Németh 2x, Železný P., Procházka, Balík, Morkus, Krejčí,

Sestava a hodnocení utkání

 

Vítamvás, ( Kotáb )-Kafka, Šťáva, Dufek, Rehberger, Lehocký, Krejčí, Procházka, Balík, Németh, Železný P.

Náhradníci: Morkus, Škubal, Wrana, Samek M., Kubále, Benda.

 

Řekl po utkání trenér Milan Železný

 Lepší závěr sezóny jsme si ani nemohli přát. Na hřišti v Šatově naše mužstvo nastřílelo 7 gólů. Utkání se nám povedlo a byl to náš nejlepší výkon celé sezóny. Toto vítězství nám zajístilo celkově 6. místo v tabulce, takže jsme tím splnili náš cíl, který jsme si řekli před sezónou. Ten byl stabilizovat kádr a hlavně ho doplnit o mladé talentované hráče a umístit se do 6. místa.V kabině před zápase byla skvělá atmosféra a bylo na klukách vidět, že tento zápas chtějí vyhrát.

První poločas jsme vyhráli 3:0. Naše góly postupně dávali Michal Krejčí z přímého kopu cca 25 metrů, Petr Železný hlavou po rohovém kopu a Petr Németh střelou z hranice šestnáctky. Druhý poločas jsme zaslouženě vyhráli 4:1, když ještě Pidra zahodil pokutový kop. Góly dávali opět Petr Németh po pěkné průnikové přihrávce od Michala Krejčího, kapitán Martin Procházka z penalty, šestý gól a zároveň svůj premiérový dal teprve šestnáctiletý Vašek Morkus po centru od dalšího mladíka Oty Škubala a na konečných 7:1 se trefil náš dorostenecký kanonýr Marek Balík po samostatném úniku. Dnes naším nejlepším hráčem byl Petr Németh, který vstřelil dva góly a zařídil ještě k tomu dvě penalty. Jinak všichni včetně náhradníků předvedli koncentrovaný a spolehlivý výkon. Dařilo se všem a podle toho taky naše hra vypadala. Nastřílet 7 gólů ve venkovním zápase je prostě skvělé a díky za povedený závěr sezóny. Poslední 4 kola se soupeři, kteří měli problémy se záchranou jsme udělali 12 bodů. Ještě bych chtěl poděkovat za podporu naším fanouškům, kteří do Šatova přijeli ve velkém počtu.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři