1. kolo FK Znojmo B - FK Práče - 4:0 (3:0)

Gól - Neméth 3x, Cileček 1x

Kotáb T. - Adámek M. Poláček O. Bálka M. Kubále D. - Samek M. Obůrka L. Cileček M. Pavlík R. - Černý D. Németh P.

Náhradníci: Čech M., Dobeš M. Rehberger T. Trochta O. Kafka J.

Řekli po utkání: Kalina L. - Lattner J.

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu FK Práče. Od první minuty bylo vidět, že se jedná o první podzimní zápas a tak byla patrná nervozita na obou stranách. Postupem času jsme se uklidnili a hráli si svoji hru a to co jsme si před zápasem řekli. V utkání se projevila i velmi dobrá tréninková účast. Hráli jsme dobře kombinačně a to už od brankáře přes obránce, kluci nečekali na balony hledali si místo a byli v pohybu. Musíme říct, že všechny branky, které jsme vstřelili byli velmi pěkné jak v kombinaci tak hlavně v zakončení. Pochvala patří všem hráčům včetně lavičky, která se dostala na hřiště komplet celá a kluci nezklamali. Střelecky se dnes prosadil Néma, ale to se od něho očekává. Dárek k narozeninám si dal v podobě čistého konta náš gólman - Tomáš Kotáb, který předvedl výborný výkon. Ještě jednou poděkování všem.

Děkujeme i divákům, kterých přišlo celkem hodně.