logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10. kolo FK Znojmo B – Hostim 2:2 (1:1)

Góly – Paseka, Kafka J.,

Sestava a hodnocení utkání

Vítámvás L. - Benda L., Lehotský V., Adámek M., Pavlík R., Černý D., Poláček O., Kafka J., Kubále D., Paseka J., Mossmer M.

NÁHRADNÍCI: Havliš P. Železný M. Németh P. Samek J. Cileček M. Kafka Jan

Řekli po utkání: Kalina Lukáš - Železný Milan

K dnešnímu domácímu utkání jsme nastoupili na domácím hřišti s celkem Hostimi který měl jen o jeden bod než náš tým. Oproti minulému zápasu jsme museli udělat hned více změn a to z důvodu zranění a nemocí. Nedokážeme si vysvětlit jak je možné že se nedokážeme hned soustředit od první minuty na zápas a toto se projevilo i dnes. V 5.minutě po naší chybě jsme inkasovali. Od této chvíle byla na našem týmu znát nervozita a nepřesnost na našich kopačkách. Postupem času jsme se dostávali do zápasu ale nebylo to co jsme předvedli v minulém zápase. Z obou stran byla hra nepřesná a bylo vidět i pár tvrdých soubojů. Ve 40.minutě jsme náš nevelký tlak na branku dokázali proměnit ve vyrovnávací gól když se trefil Honza Paseka. A tímto výsledkem skončil první poločas. Do druhého dějství jsme udělali hned dvě změny v sestavě. Tentokrát jsme začali hrát hned od první minuty a to se projevilo úvodí vstřelenou brankou v 47.minutě Jakubem Kafkou. Začali jsme hrát svůj fotbal vytvářeli si šance, ale tradičně je nedokážeme proměnit jestli je to útočník, záložník nebo obránce. A tyto neproměněné šance nás stojí síly a v konečném zúčtování i body. Tak se stalo i dnes jelikož se bojíme o výsledek a kupíme chyby. V 78.minutě po naší hrubé chybě jsme darovali soupeři vyrovnání. I když jsme měli v závěru tlak i šance s výsledkem jsme již nic neudělali. Pro nás je to ztráta pro soupeře zisk ale spravedlivý. Musíme se z toho poučit a jít dál a hlavně využívat šance a střílet branky. Nic jde se dál a body získáme venku, hlavu vzhůru.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři