12. kolo FK Znojmo B - Jevišovice B 5:5 (1:4)

Góly - M.Bálka, Pěnkava T. Pavlík R. Kubále D. Vašíček M.

Rehberger M. - Paseka J. Pěnkava T. Benda L. Samek J. Blažíček J. Vašíček M. Kubále D. Bálka M. Obůrka L. Mossmer M.

Náhradníci: Adámek M. Pavlík R. Čech M. Poláček O.Cileček M. Németh P.

Řekli po utkání: Kalina L. - Lattner J.

K domácímu utkání jsme přivítali poslední tým tabulky a jak už to bývá nejsou to většinou pro nás jednoduchá utkání. To se potvrdilo i v tomto zápase nejspíše pak podcenění soupeře v našich hlavách. Ovšem hosté nepřijeli s nějakou špatnou sestavou většina jejich hráčů nastoupila den před tímto zápasem proti našemu A týmu (7 hráčů). Hned v 6.minutě se po naší chybě dostal soupeř do vedení. Naše hra měla spoustu nedostatků a nepřesností. I přesto se nám v 17.minutě podařilo vyrovnat z pokutového kopu Markem Bálkou. Ani tento gól nás nenakopl k lepšímu výkonu. Ba naopak v rozmezí 21. - 43.minuty jsme třikrát inkasovali a poločas skončil 1:4 pro soupeře. Nato jsme hned zareagovali a v poločase poslali na hřiště tři nové hráče. Ani to nám však nepomohlo a hned v 55.minutě jsme inkasovali pátý gól a bylo to na ručník. Následně jsme na hřiště dali poslední dva náhradníky. V 58.minutě jsme snížili na 2:5 Tomášem Pěnkavou ml. a začali jsme soupeře přehrávat a mít více ze hry. Na našich hráčích byla vidět snaha utkání nezabalit. Ovšem další góly na snížení nepřicházeli. V 85 minutě by asi nikdo nevěřil v nějaký lepší výsledek. Závěr tohoto utkání byl doslova šokující. V rozmezí 87. - 93 minuty se nám podařilo vstřelit tři branky (Pavlík, Kubále ,Vašoun) a dovedli jsme tento zápas do remízového konce.   Neskutečné!!!!!