14.kolo FK Znojmo B - Sokol Dobšice B 5:6 (1:2)

Góly - Balík 3x, Kubále 2x,

Sestava a hodnocení

Kotáb T., - Paseka J., Svoboda J., Krejčí M., Adámek M., Kubále D., Bálka M., Mossmer M., Čech M., Pevný R., Černý D.,

Náhradníci: Rehberger T., Benda L., Morkus V., Wrana M., Balík M.,

K dnešnímu derby přijel B tým Dobšic. Pro diváka co se týká počtu branek bylo utkání určitě zajímavé. Našemu mužstvu se vůbec nedařilo předvádět hru, kterou předváděli v posledních utkáních. Byli jsme bez pohybu, vázla kombinace a vytvářeli jsme chyby které soupeř trestal. Hosté nás přehrávali v rychlém přechodu do ofenzívy a po krásných kombinacích dávali branky. Do hry jsme ve druhém poločase poslali naše mladé náhradníky a hra se trochu zlepšila, ale co je důležité že se prosadili se právě naši mladí konkrétně Mara Balík. Náš tlak v závěru sice byl, ale prohru jsme už neodvrátili.

Děkujeme všem hráčům, kteří v průběhu sezóny nastoupili za B tým a těšíme se na další sezónu.

Řekli po utkání: Kalina L. - Železný M.

17. říjen 2019