2. kolo Moravská Slavia - IE Znojmo A 4:0 (2:0)

Branky: 8. Svoboda, 16. Šťourač, 49. Veselý, 78. Záruba

Video z utkání zde

Sestava – Kotáb- Kalina, Honz, Horák, Kubošný (74 Burda), Ostrý, Dušek (71 Bálka), Peřinka, Kropáček (65 Dufek), Procházka, Doubek (13 Benda, 80 Németh),

Michal Sobota trenér

Nastoupili jsme v tomto utkání proti jednomu z favoritů soutěže a proto měl zápas i takový výsledek.Vypadá sice jednoznačný, ale naše omlazená sestava mne až tak nezklamala.Začali jsme hrát také v jiném systému, takže chvilku potrvá než se s tím mužstvo vypořádá a myslím, že naše výkonost bude zápas od zápasu stoupat.

Jediné co mne v tomto zápase mrzí, je že jsme soupeři zase pomohli ke vstřelení branek svými individuálními chybami.Musíme se těchto chyb v dalších zápasech vyvarovat a s tím přijdou i lepší výsledky.I přes obdržené branky musím vyzdvihnout výkon brankáře Kotába, který ve své premiéře podal spolehlivý výkon a pokud na sobě bude pracovat může do budoucna vyrůst v oporu mužstva.