15.kolo IE Znojmo A - Vojkovice 2-0 (1-0)

Branky:17'Kubále,76'Kropáček

Diváků:100

Sestava: Bula-Ostrý, Veselý, Kalina (78'Doubek), Dufek (75'Samek) - Honz, Kubošný, Peřinka, Škvařil (70'Železný) - Kubále (62'Kropáček), Procházka (80'Németh)

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Dnes jsme chtěli tři body a to se nám nakonec podařilo,i když to nebylo jednoduché.Od začátku bylo ve hře obou mužstev mnoho nepřesností.Nám se přesto z jedné povedené akce podařilo skórovat a ještě jednu dobrou příležitost jsme promarnili.Hosté si v první půli loženku nevytvořili.Ve druhé půli se hra více otevřela a přicházeli šance na obou stranách.Vojkovice svoje trestuhodně zahodili a my naštěstí jednu proměnili a zápas dovedli do vítězného konce.