33.kolo FK Znojmo A – Dosta Bystrc 3:2 (2:1)

Góly - 10',50' Németh,31' Železný - 3' Ponížil,57' Urban

žk:Procházka,Železný - Bárta           čk:56' Kubošný            diváků:50

Vítámvás-Sedláček,Kalina,Doubek,Dufek-Ostrý(81'Peřinka),Kubošný,Procházka(93'Dušek),Železný,Honz(90'Sokol)-Németh(83'Karban)

Hodnocení Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Tak jsme se konečně dočkali první jarní výhry.Nerodila se lehce,ale byla zasloužená.Začátek se nám opět nepovedl,když jsme ve třetí minutě po rohu inkasovali.Dokázali jsme v desáté minutě také po rohu vyrovnat a ve třicáté první jít do vedení.Druhou půli jsme začali dobře.Vstřelili jsme v padesáté minutě třetí gól a to bylo rozhodující.V padesáté páté minutě jsme šli do deseti a Bystrc s následného trestného kopu snížila na rozdíl jedné branky.Dokázali jsme i v oslabení hrát vyrovnanou partii a utkání dotáhli do vítězného konce.Takto se bojuje o body.Dnes jsme na rozdíl od předchozích utkání opravdu chtěli vyhrát a dali do zápasu vše.