18. kolo FK Znojmo C - Mramotice 1:2

Gól: Obůrka

Sestava a hodnocení

Čech Petr - Benda Libor, Benda Martin, Holzbauer, Doválel, Pavelka, Pěnkava, Berka, Svoboda, Dočekal, Pitour, Skopal, Obůrka

Skládat dnešní sestavu byl opět bonbonek, chci poděkovat všem, kdo dnes přišli. Zápas byl hodně těžký, protože Mramotice jsou dost dobrý tým. I když jsme nehráli v nejsilnější sestavě, tak byl zápas celkem vyrovnaný a bylo vidět na hráčích Mramotic jaký z nás mají respekt. Soupeř byl o kousíček lepší a asi vyhrál zaslouženě, i když jsme nakonec sahali téměř po bodu. I přes prohru musím vyzdvihnout výkon celého týmu, protože kluci předvedli opravdu vynikající výkon, od brankáře až po útok. Musím ocenit i soupeře, který měl k našim klukům nejen respekt, ale i úctu. Po zápase ocenili náš výkon nejen samotní hráči soupeře, ale i jejich diváci, což se dnes už moc nevidí. Dnes spolu nastoupila opět další dvojice táta - syn a to Bendíci. Sice dnes nemáme ani bod, přesto jsem s výkonem mužstva velice spokojený.