22.kolo FK Znojmo C - Olbramkostel 5:2

Góly: Kadla 2, Gavoš 2, Rohák

Sestava a hodnocení

Mara, Bendík, Venca H, Rohák, Gavoš, Kempa, Jéňa (C), Dalda, Kadla, Laťas, Karlos, Přema, Lupen, Venca B, Sam J

Poslední naše kolo byl přímý souboj o třetí místo. Aby jsme je uhájili, museli jsme získat aspoň bod. Hned od začátku jsme ale šli za třemi body. Z naší strany to byl jeden z povedenějších zápasů. V úvodu zápasu jsme zahodili několik dobrých šancí a hned v 9. minutě nám byla písknuta penalta kterou Kadla suverénně proměnil. Soupeři se sice povedlo vyrovnat, ale hned z protiútoku nám vrátil vedení Gavoš. Tentokrát se nám povedlo udržet v první půli vedení a nedostat hloupý gól. Dokonce Kadla ještě stihl navýšit naše vedení. Když na začátku druhé půle dával Rohák levačkou čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Soupeř ještě sice zkorigoval, ale dnes jsme byli prostě lepší a to potvrdil pátým gólem Gavoš. Deset minut před koncem nastal historický okamžik! Po několika letech nastoupil do utkání Jirka Samek! Všichni si to s ním užili, jeho 8,5 metrů dlouhý sprint všechny šokoval a když v poslední minutě, po absolutně přesném Kadlově centru, jen těsně hlavou minul branku, byli všichni kluci zklamanější než sám Sam. Dnes podal svůj nejlepší výkon v letošní sezóně Přema. Ale pochvalu zaslouží úplně všichni kluci co dnes nastoupili, po dlouhé době se zas fotbalem bavili. Dík Dejve za další odmávaný zápas, bohužel Laťas pořád mládne a nemusí si už dávat náskok, takže nějaký ofsajdek si mávneš až v příští sezóně.