2.kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo dorost 2 : 3 (1:2)

Góly: 8' Lichý , 47' Březina - 18',79' Wrana , 44' Balík .

Čech - Lichevník - Procházka - Ondruš - Neumann - Kolařík - Gazcio (2004) - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Balík .

Náhradníci: Koňařík - Čopf - Lustig .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel:

V neděli 19.8.2018 jsme zajížděli k soupeři z Moravského Krumlova na hřiště do Polánky.

Toto utkání bylo od samotného začátky hry poměrně vyrovnané na obou stranách a to jak herně tak i na gólové šance . V šesté minutě jsme udělali na naší polovině drobnou chybu a soupeř toho hned využil a vstřelil první branku tohoto utkání. Naším borcům tato vstřelená branka však v žádném případě nepodlomila nohy a i nadále hráli svoji hru a snažili se o to více ,aby srovnali skóre .Tento okamžik přišel v 18' když přesně necentroval Lehocký na dobře postaveného Wranu v pokutovém území a ten z první levačkou srovnával na (1:1). I nadále bylo toto utkání vyrovnané a šance si vytvářeli obě strany . Ve 44' se naskytla Markovi Balíkovi šance a ten se svojí dravostí prodral mezi dvěma obránci a bez zaváhání skóroval (1:2) ,byl to důležitý moment těsně před odchodem do kabin . V kabině bylo vidět ,že dnešní úmorné horko dává klukům na hřišti pořádně zabrat .

Začátek druhého poločasu se nám příliš nevydařil ,hned ve 47' soupeř srovnal a začínalo se od znova . Tempo i vedro na hřišti bylo s přibývajícím časem víc a víc vražedné ,ale i přesto obě mužstva měli stále velkou snahu vstřelit vítěznou branku . Šancí bylo střídavě na obou stranách ,ale o něco více štěstí přálo nám a v 79' Balík odcentroval míč do malého vápna kde opět byl výborně postavený Wrana , který bez zaváhání skóroval na (2:3) . Do konce utkání se naskytlo pár možností ke skórování i našemu soupeři ,ale tyto šance vždy dokázal zneškodnit náš výborně chytající gólman Čech a dobrou práci taky odvedla téměř bezchybná obrana .

Dnes naši hráči ,ale i soupeř odehráli nádherné utkání na které se bylo radost dívat i přes zdrcující vedro ,které bylo přímo vražedné .

Kdyby toto utkání skončilo nerozhodně bylo by to asi spravedlivé za výkon ,který předváděla obě mužstva .

K vítězství našeho mužstva přispěl nemalou mírou starší žák Gazcio David (2004) ,díky!

Každopádně děkujeme všem hráčům za výkon a účast v tomto utkání ,díky borci !

Poděkování pro nejlepšího fanouška dorostu ,, Mialna Železného ( Darlu ),,

Mužstvo dorostu včetně celého realizačního týmu vyjádřilo veliké poděkování pro nejlepšího fanouška ,který nás po celou dobu ve velmi náročném utkání v Moravském Krumlově povzbuzoval a po utkání všechny hráče pozval na lehké občerstvení za vybojované vítězství .

Ještě jednou díky ,Milane - dorostenci FK Znojmo .

Plán týdne : trénink - pondělí - čtvrtek v 17:00 hod.

: neděle 26.8.2018 - FK Znojmo - FC Rakšice - sraz ve 12:15 hod. na hřišti v Oblekovicích ,začátek utkání ve 13:15 hod.