logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.kolo FK Znojmo dorost - TJ Prosiměřice 4 : 1 ( 3:1 )

Góly : 3' Havliš , 10' Morkus , 24' Škubal , 71' Kolařík - 28' Buchta .

Sestava a hodnocení utkání

Čech - Vystrčil - Škubal - Servít Š. - Železný - Morkus - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Lichevník - Havliš .

Náhradníci : Lustig - Ondruš - Koňařík - Kolařík .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

V šestém kole se naši dorostenci utkali v neděli 9.9.2018 na domácím hřišti s mužstvem z TJ Prosiměřic ,kteří jsou na druhém místě v tabulce o skóre za našim mužstvem . Úvod utkání nám vyšel perfektně už od 3' jsme se ujali vedení které zařídil Pavel Havliš ,po zranění z loňské sezóny nastoupil v neděli poprvé do utkání . Byl to perfektní vstup ,lepší si Pája nemohl ani přát . Další branku zařídil v 10' Vašek Morkus a ve 24' Ota Škubal ,lepší začátek tohoto utkání jsme si nemohli ani přát . Soupeř z tohoto rychlého vývoje utkání byl dost rozhozený ,ale jak už to bývá mužstvo za tohoto stavu trochu polevilo a náš soupeř toho využil a ve 28' nás potrestal vstřelenou brankou . Kluci se naštěstí včas probrali a stav utkání ( 3:1 ) vydržel až do konce prvního poločasu. Druhý poločas začal šancemi na obou stranách a hra se přelévala z jedné strany na druhou ,ale i přesto více ze hry a šancí na vstřelení branky měli naši hráči na kterých byla vidět větší touha po vítězství . Ve druhé části hry jsme taky postupně střídali všechny naše náhradníky jako i v předešlých zápasech a ti znovu dokazovali ,že jsou velice platnými hráči našeho celku . Toto střídání se nám vyplatilo v 58' střídal kapitán Vojta Lehocký a na jeho pozici levého záložníka nastoupil Denis Kolařík a ten v 71' zkušeně vstřelil našemu soupeři čtvrtou branku . Tato branka definitivně zlomila našeho soupeře a naši hráči si mohli po šesté v řadě v této sezóně vychutnat vítězství a poděkovat naším úžasným fanouškům ,kteří nám po celou dobu tohoto utkání perfektně fandili a povzbuzovali naše dorostence ,zato jim patří veliké poděkování a doufáme , že naším hráčům dorostu budou i nadále fandit děkujeme !!

Zároveň patří poděkování všem hráčům za výborně odehraný zápas a přejeme jim mnoho dalších úspěchů do dalších zápasů . Díky borci !!

Plán týdne : pondělí - čtvrtek - trénink v 17:00 hod.

: sobota 15.9.2018 - zápas - Kahan/Zbýšov - FK Znojmo - začátek utkání ve 13:00 hod. , odjezd autobusu bude v 11,00h

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři