logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11. kolo FK Znojmo dorost - FC Pálava/Mikulov 8:0 (3:0)

Góly : 8' Neuman , 27' Morkus , 44', 65' Lehocký , 50',58',60',89' Wrana .

Sestava  a hodnocení utkání

 

Čech - Servít E. - Neumann - Železný - Morkus - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Lichevník - Havliš - Vystrčil .

Náhradníci : - Ondruš - Koňařík - Kolařík - Lustig .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

Nedělní utkání naši hráči pojali velice disciplinovaně a snažili se hrát svůj styl hry od zajištěné obrany přes dobře s koordinovanou zálohu až po výborně se pohybující naše útočníky . Kluci v dnešním utkáni byli opravdu dokonale sehraní a soupeři nedali příliš mnoho možností na to ,aby mohl ohrozit nějak výrazněji naši branku a pokud se podařilo soupeři vystřelit na naši bránu tak s jistotou ji dokázal zlikvidovat náš výborný góloš Petr Čech ,který nás dokázal vždy podržet v rozhodujících situacích a to ne v jednom zápase. Především druhá polovina hry byla převážně v naší režii a naši borci si zaslouženě za tento výkon připsali další tři body za vítězství . V dnešním utkání chceme vyzvednout naše střelce Michala Wranu 4 góly , Vojtu Lehockého 2 góly , Michala Neumanna a Václava Morkuse po 1 gólu ,kteří dnes předvedli super výkon s dokonalým tahem na soupeřovu bránu a samozřejmě poděkování za super výkon patří i celému mužstvu .

Díky borci !!!

Plán týdne : pondělí - čtvrtek -trénink v 17:00 hod.

: neděle 21.10.2018 - zápas - FC Miroslav - FK Znojmo z.s. - sraz na hřišti v Oblekovicích v 10:40 hod. - dojezd autobusu v 10:45 hod. - začátek utkání ve 12:15 hod.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři