logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1. kolo TJ Višňové - FK Znojmo dorost 2:2 (1:1)

Góly: 21' Šuba , 52' Černý - 4' Balík , 50' Lehocký .

Sestava a hodnocení utkání

Čech - Lichevník - Ondra - Vystrčil - Ondruš - Kolařík - Lehocký (c) - Havliš - Morkus - Balík - Koňařík .

Náhradníci: - Lustig .

Řekli po utkání trenéři: Ondra Daniel a Kubále Daniel

Poslední kolo podzimní části jsme zajížděli na hřiště k soupeřovi do Višňové . Do tohoto utkání jsme nastupovali ve velice oslabené sestavě a pouze s jedním náhradníkem ,příliš mnoho hráčů je zraněných . Ale i s touto sestavou kluci předváděli na hřiště ,že dokážou našeho soupeře značně potrápit a nedají mu v dnešním utkání nic zadarmo . Byl to velice zajímavý ,pohledný a dramatický zápas od první až do poslední minuty hry ve kterém byli naši hráči gólově vždy o krok do předu a byl to náš soupeř ,který musel tuto ztrátu vždy dohánět .

V konečném součtu ,bod za remízu je chválihodný a naši borci si ho právem zasloužili za obětavou a bojovnou hru ,kterou předváděli po celou dobu tohoto závěrečného utkání na ne příliš kvalitním a dosti podmáčeném terénu .

Díky borci, byli jste super !!

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři