16. kolo FK Znojmo dorost - Mor. Krumlov 0:2 (0:2)

Čech P. Servit E. Servit Š. Neumann M. Škubal O. Morkus V. Lehotský V. Wrana M. Ondra M. Lichevník J. Lustig A.

Náhradníci: Ondruš J. Konařík D. Kolařík D. Železný M. Vystrčil Š.

K dnešnímu utkání jsme nastoupili bez několika opor ale i tak je ostatní kluci nahradili. Od první minuty nám nešla kombinace byli jsme bez pohybu čekali na každý balon. Soupeř nás rychlostně přehrával a vstřelil i jako první branku. My jsme s rychlého protiútoku udeřili a ve vápně byl faulován náš útočník a byl nařízen pokutový kop, ale k naší smůle ani ten jsme neproměnili. Soupeř udeřil po druhé a opět po naší chybě v obraně vstřelil druhou branku. Do druhé půle jsme udělali hned tři změny v sestavě a bylo to znát. Začali jsme kombinovat, napadat a zatlačili soupeře. Jen škoda že jsme nedokázali proměnit nějakou šanci a tím byl tento výsledek dnes daný pro náš neprospěch. Nevadí, hlavu vzhůru jde se dál.

Trenér Dan Kubále