11.kolo RAFK - FK Znojmo dorost 0:6 (0:2)

Góly: Kolařík 3x, Wrana 2x, Koňařík

Sestava a hodnocení

Čech - Lichevník J., Servít, Železný M., Ondra(K) - Kolařík, Gazsio, Morkus, Truhlář - Wrana, Rytíř

Náhradníci: Buchtela(B), Koňařík, Hellinger, Nguyen M.,

V tomto kole jsme zajížděli do Rajhradu s některými změnami v sestavě vynucených ať už onemocněním naší jedničky v bráně Pryclika, kde zaskočil Petr Čech nebo vlivem jiných okolností. Do zápasu jsme vstoupili výborně, hned ve 3. minutě po přihrávce Venci Morkuse se protáhl obrannou soupeře Denis Kolařík 0:1. Netrvalo dlouho a ve 12. minutě se opět tentokrát po přihrávce od Wraniče ocitl ve vápně znovu  Denis a bylo 0:2. Pro průběh zápasu to bylo velmi důležité, neboť dalších šancí do poločasu moc nebylo. Ztráceli jsme lehké míče a z toho plynulo zbytečné pouštění domácích do šancí jen do poločasu stačili nastřelit břevno a dvakrát tyč a to přesto že obrana  dirigovaná tentokrát Šimonem Servítem nehrála vůbec špatně a Petr Čech v bráně fotbalovou terminologií domácí tým doslova vychytal. O přestávce bylo v kabině hlučněji, kladen byl důraz především na zpřesnění zkvalitnění a zklidnění hry. Vstup do druhé půle se nám opět vydařil když Wranič hned ve 48 a 55. minutě dvěma  góly zvýšil na 0:4 a vzal domácím definitivně vítr z plachet. Postupně se ještě v 74. minutě po dorážce trefil Koňďa a třešničku výsledku dal v 89. minutě Denis kdy si perfektně naběhl na Vencovu přihrávku do šestnáctky a vystřelil si hattrick gratulujeme! Přesto že herně byl zápas vyrovnaný o výsledku rozhodly oba vstupy do poločasů a naše produktivita na tak málo šancí dát šestku to by si přáli všichni a borci FK Znojmo to dali. V neděli přivítáme v posledním podzimním zápase na domácím hřišti ve 13:15 hodin tým z Mikulova, budeme chtít vyhrát a s 25 body přezimovat v popředí tabulky, abychom mohli na jaře ještě zaútočit na bednu.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř