1.kolo FK Znojmo st.žáci - FK Blansko 1:6 (1:5)

Góly: Prycl Filip

Sestava a hodnocení:

Prycl M.,Rybníček,Dvořák,Rytíř,Procházka,Mareček,Hellinger,Gazcio,Hýbler,Lichevník T.,

M+M Krontorádi,Vojtěch,Veselý,Šereda,Balada,Tejkal,Prycl F.,

Pro první kolo soutěže jsme hostili tým FK Blansko.Hned úvod zápasu se nám nepovedl když v 5,9,10 minutě jsme inkasovali branky bylo těžké se za stavu 0:3 zvednout.Soupeř nebyl o tolik lepší, ale když kopal roh nebo šel balón do našeho vápna tam byl rozdíl v našem velkém nedůrazu z kterého pramenily v 26. a 30. minutě další dva góly. Bylo vidět , že kluci co přešli na velké hřiště si musí postupně zvyknout na velikost prostoru atd. Nutno dodat ,že hráči co již loni hráli na velkém hřišti se moc nepochlapili, musíme se tedy zlepšit ve všech směrech.Do poločasu se nám nakonec taky podařilo vstřelit branku po pěkné prostrkávačce od Gaziho na Fildu se benjamínek nemýlil a snížil na 1:5. Za zmínku v prvním poločase ještě stojí Gaziho střela z přímého kopu a hlavička Dvořky při rohu, že bychom si vytvořily nějakou loženku ,hm nebylo vidět. Vzhledem k průběhu jsme druhou půli zaměřili na jiné rozestavení hráčů a kladly na kluky aby byli hladovější na míč a důrazní.Hra se trochu zlepšila, soupeř již vstřelil pouze v 37. minutě na 1:6 jak jinak než po našem nedůrazu , mi však již vyšli střelecky naprázdno. No již se budeme dívat směrem dopředu, v týdnu nás ve středu 29.8.2018 čeká vložené kolo ,kdy zajíždíme na Start Brno sraz hráčů na FK 13.15 hodin, začátek zápasu v 16:00 hod., a v neděli 2.8.2018 zajíždíme na Medlánky kdy bude sraz upřesněn cca v 7:00 hod, výkop v 9:00 hod. Poté bychom při domácím zápase chtěli předvést divákům herní zlepšení.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,