8.kolo FK Znojmo st.žáci - FC Boskovice B 13:1 (4:0)

Góly: Tejkal 3,Krontorád Martin 2,Gazsio 2, Rytíř 2,Veselý,Hýbler,Krontorád Marek,Balada,

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Rybníček,Vojtěch,Dvořák,Hellinger,Mareček,Procházka,Gazsio,Veselý Hýbler,

Krontorád M+M,Rytíř,Lichevník T.,Balada,Tejkal,

Vzhledem k tomu,že jsme minulý týden nehráli pro požár v Drnovicích,celý tým se těšil na zápasové vytížení. Hostili jsme tým z Boskovic a hned od začátku jsme soupeře začali přehrávat. Do poločasu jsme převahu vyjádřili výsledkem 4:0. Po přestávce jsme chvíli trochu polevily a soupeř snížil na 4:1. Další průběh zápasu již probíhal opět v naší réžii. Zdá se nám ,že naši hráči si již na velkém hřišti dostatečně zvykli a začínají využívat velké hrací plochy. Další pozitivum bylo i když jsme vedly o více branek tak kluci nejsou hladoví a hledají ještě lépe postaveného hráče a dodržuji taktické pokyny výborně !!!! Některé góly byli opravdu pěkné,jen tyto zlepšené výkony musíme potvrdit také proti silnějšímu soupeři, třeba hned v sobotu na Kahanu, co borci ? Po zranění se blýskl hattrickem Tejky - gratulujeme! Na závěr děkujeme divákům za podporu.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,