12.kolo FK Znojmo st.žáci - FC Soběšice 2:2 (2:2)

Góly: Rytíř,Balada,       č.k. Dvořák

Prycl M.,Rybníček,Dvořák,Hellinger,Mareček,Procházka,Krontorád M+M,Gazsio,Hýbler,Rytíř,Veselý,Balada,Tejkal,

Dnes jsme přivítali v posledním domácím podzimním zápase tým FC Soběšice, který nám šlape v tabulce na paty. Hned úvod zápasu potvrzoval ,že zápas bude těžký. Přesto se nám hned ve 4.minutě podařilo skórovat, kdy Marťas Veselý perfektně našel ve vápně Ondru R.,který prostřelil brankáře 1:0.Pak se hra přelévala na obě strany, kdy v 18.minutě udeřil soupeř po našem nedůrazu v obraně 1:1. Poté jsme si vytvářeli další šance, ujala se však až střela Marťase Veselého,kterou vyrazil brankář hostí přesně na volného Baliho (David Balada) a ten nezaváhal a vychutnal si gólovou radost 2:1. V zápětí jsme mohli navýšit skóre ,kdy tutovku zahodil Martin Krontorád,to jsme ještě netušili že si již moc šancí nenaskytne vzhledem k průběhu zápasu. A v 33. minutě to přišlo ! Soupeř utekl naší obraně přehodil brankáře před bránou zbyl jen Martin Dvořka, který chtěl situaci ještě zachránit, bohužel tak nešťasně (rukou) ,že nejen z toho byla penalta,ale navíc rozhodčí poslal Dvořku pod sprchy.Soupeř pencku proměnil a tak se šlo na poločas za stavu 2:2. Do druhé půle zápasu jsme tedy museli zkorigovat sestavu. Přesto že soupeř hrál přesilovku,žádnou pořádnou šanci si nevytvořil, kluci to odmakali perfektně dozadu,bohužel směrem dopředu už nezbývalo tolik sil.Nutno dodat že nás pronásleduje marodka a někteří hráči (Rytíř,Veselý,Gazsio) dohrávali zápas se sebezapřením a to ještě chyběl Tadeáš s Vojtou.Taktéž mokrý terén vyhovoval spíše soupeři a né našim technickým hráčům.Troufnu si říci,nebýt červené karty tak jsme je přejeli.Na lávce jsme přemýšleli jestli to risknout a otevřít ,ale vzhledem již k uvedené marodce jsme k tomu nenašli odvahu.Kluci za předvedený výkon zaslouží palec nahoru ,zase si aspoň vyzkoušeli jiný průběh zápasu, který je může jen a jen posílit a mohlo být ještě veseleji kdyby v poslední minutě Mára Krontík prostřelil brankáře,prostě takový je fotbal.Nicméně v posledním zápase podzimu,kdy zajíždíme v neděli za týmem do Rousínova ,budeme chtít opět bodovat a to naplno !!!!

Trenéři:Hellinger,Prycl,Rytíř