logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Halový turnaj star. žáků v Pohořelicích

Halový turnaj star. žáků v Pohořelicích

Po týdnu jsme opět zajížděli na halový turnaj do Pohořelic

Sestava, výsledky, hodnocení

 

Sestava:

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Dyml, Krontorádi M+M, Gazsio, Rytíř, Balada, 

Výsledky:

FK Znojmo - TJ M. Lednice 1:2

FK Znojmo - Svrat. Brno B  3:4

FK Znojmo - Svrat. Brno A  1:5

FK Znojmo - FC Boskovice 7:1

FK Znojmo - SK Lišeň U13  2:1

FK Znojmo - 1. SC Znojmo 2:2

Branky celkem: Rytíř 6, Krontorád Martin 3, Vojtěch 3, Gazsio 2, Krontorád Marek, Balada,

Hodnocení:

V turnaji jsme navázali na kvalitní výkon z minulého týdne, ale přece jen jsme udělali více chybiček a tak v některých zápasech nám to výsledkově o gól uteklo. Nicméně zápasy byli velmi vyrovnané a kluci makali co jim síly stačily a pohledných akcí které volali po brankách bylo víc než dost a to je pro nás důležité. Dnes se poprvé v našem týmu představil Lukáš Dyml, ze začátku se trochu hledal, postupně se však rozehrál k dobrému výkonu a věříme, že se mu bude dařit také na velkém hřišti.

Když z hodnotíme celkově všechny tři turnaje, kluci dobře reprezentovali náš klub, jak předvedenou hrou tak bojovností a celkovým přístupem. Všichni kdo se zúčastnili jednotlivých turnajů zaslouží pochvalu, někomu se dařilo více dnes jinému minule. Vyzdvihnout musíme naši vyrovnanou brankářskou dvojici Prycl, Rybníček a bratry Krontorádovi Marka a Martina, kteří hrají pořád stejně a to výborně!

Trenéři: Prycl, Rytíř,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři